Затишний інтер’єр вітальні

інтерєр вітальніНаша вітальня – це найбільш відвідуване місце нашого будинку. Це місце, де ми збираємося всією родиною після напруженого трудового дня, тут же ми приймаємо гостей. Тому й інтер’єру саме цієї кімнати ми приділяємо так багато уваги.

Жодна вітальня не обходиться без м’яких меблів. Зовсім не обов’язково розставляти і диван, і крісла уздовж однієї стіни – розставлені кутом, вони створять затишок і будуть сприяти невимушеній бесіді в спілкуванні з вашими домашніми або друзями. Завершити оформлення м’якої зони допоможе журнальний столик, розташований перед диваном або між кріслами. Він може стати дійсною прикрасою вашої кімнати. Зараз на ринку великий вибір журнальних столиків із різних матеріалів: скло, дерево, метал, мармур, граніт і багато іншого. Слідкуйте тільки, щоб столик гармоніював з іншим інтер’єром і не відволікав на себе всю увагу ваших гостей.

Ще один важливий атрибут вітальні – корпусні меблі, це може бути масивна меблева стінка, стелаж для сувенірів або книг або просто тумба під телевізор. Головне – не намагайтеся зайняти меблями весь вільний простір. Сучасні меблеві стінки дозволяють підібрати підходящий варіант в будь-який інтер’єр і втілити задуманий вами дизайн.

Останнім часом все частіше центром вітальні стає телевізор. Підійдіть грамотно до його розташування. Ви можете повісити його на стіну або використовувати спеціальну тумбу під телевізор. Сучасні виробники меблів пропонують величезний вибір. Як і журнальні столики, тумби під телевізор можуть бути зроблені з різних матеріалів, оформлені в найнеймовірніших стилях. Вони можуть бути доповнені різними стелажами, ящиками і полицями, що дозволяють вам зберігати всі відео-і аудіодиски в одному місці.

Задумайтеся над кольоровим оформленням вашої кімнати. Бежеві, коричневі тона дозволять зробити її світлішою і просторішою, синьо-зелена гамма допоможе розслабитися і відпочити. Новою тенденцією в оформленні є нанесення принта (фотографії або малюнка перебільшених розмірів від стіни до стелі). Ви можете замовити такий принт в будь-якій майстерні, яка займається широкоформатним друком або купити вже готову аплікацію, яка клеїться на шпалери або інші деталі інтер’єру.

Подумайте про освітлення. Тут доречна велика люстра, на три або навіть п’ять ламп. Крім того, можна виділити окрему зону для читання, поставивши поруч з диваном або кріслом торшер або повісивши оригінальний світильник.

Домогтися унікальності інтер’єру вітальні можна привнесенням в її дизайн вашої індивідуальності. Повісьте на стіни улюблені картини, сімейні фотографії, поставте на полиці улюблені сувеніри. Все це зробить дизайн кімнати завершеним і привнесе затишок і гармонію у ваш будинок.

Читайте на cайті:

Залишити коментар