Як зробити офіс затишнішим?

Офіс в стилі хай-текБагато ділових людей вважають офіс своєю другою домівкою. Так чому не зробити робоче місце більш комфортним і затишним? Можна замовити комплекс послуг з атестації робочих місць і їх облаштування, а можна зробити це і самостійно. Адже ми проводимо в ньому по п’ять-вісім годин щодня. Саме тому на роботу приносяться улюблені речі, фотографії, кімнатні рослини, які продовж робочого дня нас радують. Без чого важко собі уявити гарно оформлені приміщення і стіл офісного співробітника?

Картини та фотографії. Не зважаючи на те, що за допомогою комп’ютера зараз можна створити цілі фотоальбоми, багато хто так і продовжує за звичкою тримати на столі фотографії рідних або якусь картинку. Дивлячись на них, можна розслабитися або підняти настрій.

М’які іграшки. На робочих комп’ютерах і столах часто ставлять плюшевих іграшкових ведмежат або зайченят. І належать вони не завжди представницям прекрасної статі. Ці іграшки можуть бути привезеними з поїздки, подарунком від кого-небудь, сувеніром або просто нагадуванням про дім. Дотик до улюбленої іграшки, або просто погляд на неї, завжди піднімає настрій людині, втомленої від офісних буднів.

Кімнатні рослини. Їх можна побачити в кожному офісі. Співробітники ревно стежать за декоративними рослинами, щоб за ними був належний догляд – вчасно поливають і пересаджують. Нерідко співробітники ставляться до офісних рослин, як до живих істот. Вони можуть із ними розмовляти і навіть дають їм імена.

Рибки та тварини. Зараз в офісах не рідкість і тварини. Керівництво фірми заводить, наприклад, акваріум із рибками або іншими мешканцями водної стихії. Потім офіс-менеджера, або будь-кого іншого, призначають відповідальним за акваріумних мешканців. Він зобов’язаний міняти рибкам акваріумну воду, годувати їх, а для чищення акваріума викликати фахівця. Звичайно, собак в офісі тримають рідко, оскільки вони доставляють деякі незручності, а от кішки зустрічаються досить часто. Такі пухнасті «колеги» важливі своєю присутністю бо створюють відчуття комфорту і затишку, відволікають від щоденних офісних проблем, а часом і взагалі знімають напружені відносини між співробітниками. Співробітники можуть по черзі приносити чотириногому жителю офісу корм. Ідеальним варіантом для офісу будуть тварини, які сидять у клітках – наприклад, папуга, морська свинка або хом’ячок. Догляд за ними менш складний, ніж за мешканцями акваріума, вони не заважають працювати, як це роблять кішки, а око радують не менше.

Адже головне – отримувати від усього цього позитивні емоції, яких часто не вистачає на роботі. Всі ці любі для душі штучки і живі істоти, допоможуть бути в настрої весь робочий день або навіть тиждень. Тому офісному співробітникові без них практично не обійтися.

Читайте на cайті:

Залишити коментар