Як вибрати практичний і красивий килимок для вхідних дверей?

килимНе секрет, що перше враження про будинок або офіс складається ще до входу в приміщення, біля парадних дверей. Традиційно поруч стелиться килимок, який найчастіше служить захистом приміщення від бруду, ніж є спеціально продуманою частиною дизайн-проекту.

На жаль, неохайний, затертий і старомодний килимок не створить позитивного враження і буде свідчити про ваш поганий смак.

Який килимок вибрати?

Якщо ви купуєте ковры киев для офісу, можна виготовити виріб на замовлення з логотипом компанії. Таке придбання щодня працюватиме на вас, рекламуючи просування товарів або послуг. Для дому підійде будь-який варіант, відповідно вашим уподобанням і смакам.

При виборі відповідної моделі необхідно враховувати кілька важливих факторів, які в подальшому будуть впливати на схоронність покриття:

  • основний матеріал;
  • щільність ворсу;
  • обробка від бруду;
  • колір;
  • дизайн.

Практично всі сучасні матеріали відрізняються високою зносостійкістю, тому в першу чергу варто звернути увагу на щільність ворсу. Від цього показника залежить, наскільки довго прослужить килимок, адже, чим він вищий, тим довше ви будете користуватися покриттям. Щільність вимірюється в грамах на квадратний метр, або в унціях на ярд (для зарубіжних виробників).

Щільність – важливий показник для приміщень з високою прохідністю, адже завдяки цій якості виріб збереже первинну форму і зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації.

Найчастіше килимки для вхідних дверей виробляються з поліаміду і поліпропілену – найбільш довговічного і високоякісного матеріалу, який має відмінну здатність затримувати вологу, пісок і бруд.

Залежно від кольору і дизайну килимка він може виглядати більш ефектним і акуратним. Наприклад, меланжеве забарвлення дозволяє «замаскувати» сліди забруднень, а покриття світлих або темних тонів виглядають виграшніше, однак бруд на них більш помітний.

Читайте на cайті:

Залишити коментар