Як прикрасити кімнату за допомогою красивої люстри і лампи?

ЛюстраЯк зі звичайної кухні зробити кімнату, де не соромно прийняти гостей? Перефарбувати меблеві фасади? Покласти перський килим? Повісити оксамитові штори? Все набагато простіше! – Досить однієї красивої люстри.

Думаєте, кухня – не сама урочиста кімната для зустрічі гостей? Ми вам розповімо, як виправити ситуацію всього однією деталлю. Зовсім не обов’язково замовляти новий кухонний гарнітур в позолоті або переоббивати стільці оксамитом. Просто замініть старі світильники на одну, але розкішну люстру. Тепер можна сміливо запрошувати подруг на імпровізований «Кулінарний поєдинок»: вашій кухні з красивою люстрою позаздрить будь-який гість.

В кантрі-кухні зовсім не обов’язково вішати металеву люстру у вигляді колеса воза, а для мінімалістичної підбирати хром і нержавійку. Куди краще підійдуть красиві люстри, що вибиваються із загального стилю. Саме такі світильники роблять кімнату такою яка запам’ятовується. Чи часто ви зустрічали кришталеві підвіски на дерев’яній кухні?

До речі, це ще й хороший спосіб заощадити на меблях: виберіть на кухню гарну люстру великого розміру. І тоді вся увага буде прикута до неї, а не до вашого скромному гарнітуру.

Люстра може не тільки висвітлювати обідню зону або обробний стіл. Сучасні люстри можуть виконувати функцію витяжки: очищати повітря від різних запахів. Хоча, правильніше буде сказати, що це витяжка так вміло прикидається люстрою…

Читайте на cайті:

Залишити коментар