Вибираємо стиль для кухні

стиль для кухні Як правило, ремонт кухні не роблять надто часто, адже господиня будинку нерідко практично зживається зі своїм «робочим простором» і не хоче потім звикати до нього знову. Це зумовлює серйозність вибору стилю кухонного приміщення.

Тим більше що в будинку головна роль належить часто саме кухні. Більшість родин саме тут не просто приймає їжу, а проводить більшу частину загального часу, обговорюючи важливі проблеми. І з близькими друзями посидіти затишно і невимушено в наших квартирах часто можна тільки в кухні. Не кажучи вже про пряме призначення цього приміщення. Сама атмосфера повинна відповідати тому, яке місце займає кухня в житті сім’ї. Та й розміри (часто у нас досить маленькі кухні ) доводиться враховувати, вибираючи стиль кухні.

Сучасний дизайн, рівний і спокійний дозволяє кухні виглядати охайно, як і належить приміщення, пов’язаного з прийомом їжі. Особливістю такого стилю є велика кількість рівних поверхонь. Робочий простір також зливається в єдину поверхню. Є певний порядок його організації. Мийка максимально тяжіє до стіни або вікна. Між нею і стіною – поверхня під дрібну начиння і ножі. Поруч можна розмістити і холодильник. Плита розміщується між двома робочими столами, що дозволяє двом людям не заважати роботі один одного. Можливо, це хоча б частково вирішить проблему двох господинь, ділять одну кухню

Обладнання єдиної поверхні для роботи спрощує зміст кухні в чистоті, полегшує роботу, оскільки всі речі опиняються на увазі і «під рукою».

Шанувальники ж «сільського оформлення» можуть вдатися до стилю кантрі. Сільську класичну кухню нагадають великі столи і переважання дерев’яних меблів. Атмосфера «дідівського» затишку, особливого домашнього тепла і захищеності в такій кухні породжує почуття доброзичливості, привітності. Трохи ліпнини або різьблення доповнять картину, як і пучки меліси і м’яти, декоративні в’язки лука, дерев’яна або глиняний посуд.

Виділяються кілька різновидів кантрі стилю.

Приміром, французький прованс пов’язаний з більш м’якими тонами і великою кількістю тканини, службовцями фоном для яскравої, майже екзотичної начиння. Особливий затишок надають Провансу статуетки і всілякі баночки для спецій штучної ручної роботи. Взагалі, всілякі дрібниці створюють неповторний образ власниці даної кухні.

Американський колоніальний кантрі поширений значно менше, для нього характерні тонкі килими, вишивка і компактна металеві меблі. В оформленні переважають помаранчеві відтінки, широко представлені солом’яні картини.

Кантрі в англійському стилі тяжіє до достатку кованих речей, як начиння, так і в оформленні меблів. Святкова радісна атмосфера «англійської кухні» створюється використанням яскравих кольорів, переважно зеленого, блакитного і червоного. Лінії меблів стримано-манірних.

Зрозуміло, при обговоренні стилю оформлення кухні не можна знехтувати і стилем хай-тек, досить популярним і багатогранним. Мабуть, саме для нього промисловістю випущено максимальну кількість обладнання та аксесуарів для кухні . Центром уваги в такій кухні служить своєрідна барна стійка, що служить і для готування, і для прийому їжі. За такої стійкої логічно провести час з приятелем (приятелькою) за приємною бесідою і келихом чогось улюбленого обома. Зрозуміло, обов’язковим є велика кількість скла . І металу.

І пам’ятайте, що всі стилі – не догма, а орієнтир для розробки власного неповторного інтер’єру. Створіть власний стиль або комбінуйте різностильові елементи … Адже Ви краще знаєте, якою має стати Ваша кухня. У крайньому разі, сьогодні чимало фахівців готові з радістю допомогти будь-якій домогосподарці в розробці її власного, неповторного інтер’єру в будь-якому з відомих стилів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар