Вікторіанський стиль в інтер’єрі

Вікторіанський стиль в інтер'єрі Вікторіанський стиль, використовуваний в інтер’єрі, все частіше називають англійським. Його розквіт припадає на 17-18 століття саме в Англії. Проте останнім часом він стає найбільш популярним інтер’єрним рішенням у всьому світі. Раніше він користувався попитом в основному у цінителів мистецтва і старих традицій, якості та стабільності.

Звичайно, є актуальним також і мінімалістичний стиль. Він припускає незграбні холодні форми, жорсткі сидіння, бетон і скло. Але любителям комфорту це навряд чи може сподобатися. Тому вікторіанський стиль і залишається популярним.

Вікторіанський стиль представляє собою великі приміщення з дубовими, темними панелями, сувору стельову ліпнину, камін, дубовий стіл і багато іншого. Але, перш ніж почати ремонт, вам потрібна кошторис на ремонт квартири . Це необхідно, тому що такий ремонт може стати досить дорогим і витрати необхідно планувати.

Крім того, враховуйте, що такий ремонт неможливо провести своїми силами. Вам знадобляться послуги професіоналів. Оздоблення фасадів будівель також неможлива без їх участі. Стиль має багато особливостей. У першу чергу це стосується безлічі декоративних елементів. Такий дизайн буде цікавий для великих квартир, заміських будинків, а також кабінетів. Цей стиль вимагає досить великих просторів. Адже всі меблі досить масивна.

Перш ніж приступити до ремонту, зробіть капітальний ремонт вікон . Потім ви вже не зможете повернутися до цього моменту. Також варто поміняти двері. Вона повинна бути масивною. На стінах повинні бути великі, навіть величезні дзеркала, які повинні бути покриті позолотою. Головне у всьому цьому стилі, це створення масивності і міцності, довговічності всієї обстановки.

Житлові кімнати повинні бути витримані в одному стилі, що представляє тепло і світло. Оббивка стін повинна бути виконана в благородну, зелено-золотисту вертикальну смужку. Встановіть парні світильники біля дивана з вовняної оббивкою. Абажури мають важке мармурове підставу, а самі абажури повинні бути виконані з тканини.

В принципі, стіни можна і пофарбувати, і обробити дерев’яними панелями. Не обов’язково використовувати шпалери. Особливо популярними шпалерами стають спеціальні англійські, що імітують тканину. Англійці знають толк у вікторіанському стилі, він до цих пір у них користується особливою популярністю. Вікторіанський стиль цінують, в основному, цінителі мистецтва. Саме тому в кімнатах ви побачите китайські та індійські шкатулки, дорогі вази, а також інші східні дрібнички. Крім того, він відрізняється нальотом колоніальності. Особливе місце в усьому інтер’єрі будинку по праву займає фарфор. Саме завдяки йому в таких будинках простежується китайська тема. Такий стиль гармонійний. Він поєднує в собі врівноваженість, почуття міри і досконалість. Так, диван, виконаний із застосуванням багатої оббивки, має дуже просту форму. Поруч може розташовуватися сувора меблі, а неподалік від неї – китайське, химерне кашпо. Верхні світильники завжди використовуються для декоративного ефекту. У такому будинку багато декорацій і аксесуарів.

Вам підійде вікторіанський стиль, якщо ви не тільки цінуєте м’якість, комфорт і красу, але і вважаєте за краще просту, класичну вишуканість. Таку вишуканість, яка не тільки відрізняється багатством обстановки, але і сусідством з високим мистецтвом, з прекрасними творами мистецтва різних народів світу. Цей стиль ніби увібрав в себе елегантні і стримані європейські інтер’єрні рішення, і шарм сходу, цінність і старовину східних композицій.

Читайте на cайті:

Залишити коментар