Тропічний стиль в інтер’єрі

Тропічний стиль в інтер'єрі Хочете, щоб ваш будинок нагадував тропічний ліс? Надихнувшись цією природою можна створити абсолютно незвичайний інтер’єр. У такому лісі дзюрчить вода, ростуть незвичайні рослини, хвилі великого океану омивають береги. Гармонія і краса природи дозволять залишити за порогом всі стреси великого міста.

Стіни будинку, які виконані в стилі тропічного лісу, можуть бути дуже незвичайні. Наприклад, для створення тропічного інтер’єру ви можете використовувати деревні поверхні з вигнутими своєрідними хвилями, які можна побачити на багатовікових деревах. Дизайнери радять не використовувати у створенні такого інтер’єру будь-які темні кольори. Це може бути навіть не справжнє дерево, адже мох можна імітувати за допомогою оксамиту, або якого-небудь фактурного матеріалу.

Ви також можете наклеїти в два шари шпалери . Дуже красиво буде виглядати верхній шар у вигляді вузької смуги блакитного кольору, що імітує небо. Така колірна гамма буде виглядати дуже сприятливо, адже вона нам дана самою природою! Адже все, чим наша природа має, завжди є дуже гармонійним, якщо мова йде про колір. Існує ще один дуже хороший прийом: можете обклеїти стіни відразу декількома видами шпалер, різної фактури і різних кольорів.

Ще можна спорудити ширму з нерівного скла, яка імітуватиме водоспад. Над цим склом можна буде посадити квіти і встановити лампу денного освітлення. Квітам необхідно неяскраве додаткове освітлення. Адже якщо ми згадаємо уроки географії, то нам говорили, що в тропіках рослинам доводиться жити в півтіні дерев.

Ще, при створенні тропічного стилю, вам на допомогу прийде камінь. Є дуже багато різних способів зробити так, щоб стіна була схожа на кам’яну скелю. У цьому вам також зможе допомогти фактурна штукатурка. На крайній випадок ви можете наклеїти шпалери, які мають кам’яну фактуру. Однак якщо ваша кімната дуже простора, ви не зможете обійтися одними фотошпалерами . Зараз у продажу ви зможете знайти штучні камені, які можуть бути розміщені в приміщенні в декоративних цілях.

Вода, всілякі водоспади, озера і струмки додадуть рослинам тропічних лісів життя. Також дуже доречно в даному випадку буде розміщення акваріумів з яскравими рибками і водоростями. Адже вони, насправді, виглядають так екзотично!

Якщо у вашому будинку є басейн, ви можете оформити його за допомогою плитки, що має земляний колір: жовтий, коричневий, бежевий, зелений, або навіть червонуватий. Якщо у вас вийшло створити стіну із вдалих фактурних шпалер або штучного каменю, ви можете доповнити створений ефект за допомогою невеликих світильників. Непогано виглядатимуть ліхтарі грубої кування. Ідеальним варіантом буде імітування факелів.

У приміщенні з таким інтер’єром меблі, виготовлені з бамбука, буде дуже доречною. Крім того, ви можете використовувати бамбукові жалюзі і перегородки, тобто штори з даного матеріалу. Вони не тільки здатні відмінним чином ізолювати приміщення від поглядів зовні, але також і рятувати ваші вікна від нічної імли. Такий бамбуковий інтер’єр відмінно зможуть доповнити різні екзотичні рослини. Папороть, плющ, пальми або ананас будуть відмінним вибором. Є широко поширена думка про те, що плющ в будинку призводить до нещастя. Але народна мудрість дає рішення даної проблеми – кінці ліан необхідно з’єднати таким чином, щоб композиція стала замкнутою.

Читайте на cайті:

Залишити коментар