Світловий дизайн інтер’єру

Цікаво організоване освітлення може кардинально змінити інтер’єр! Проектування художнього освітлення в інтер’єрі – дуже цікаве заняття: адже сучасне різноманіття цікавих світильників і варіантів ламп дають дизайнеру інтер’єрів майже безмежні можливості. Звичайно, не весь світловий дизайн інтер’єру використовується кожен день, але навіть короткочасна можливість насолодитися емоційною грою світла дає людині потужний заряд позитивних емоцій.

Світловий дизайн інтер’єру забезпечує максимальний ефект при поєднанні верхнього, нижнього і предметно-акцентного освітлення. Дуже важливо врівноважити світлові плями на різних площинах Вашого інтер’єру. Використовуйте спрямоване освітлення предметів декорування інтер’єрів – наприклад, вихопити променем світла ефектну картину або підлогову статуетку привезену і-за кордону. Низьковольтні системи освітлення відкривають найширші можливості до локального світлового освоєння простору інтер’єру.

Загалом, українці занадто звикли до загального верхнього освітлення – світловий дизайн інтер’єру тільки-тільки починає набувати якісні риси в приватних інтер’єрах. Природна обережність і відсутність кваліфікованих фахівців за прийнятні гроші поки що не дають розвинутися світлодизайну. Але світ не стоїть на місці і дизайн інтер’єру все частіше і частіше пред’являє високі вимоги до світлового дизайну.

Читайте на cайті:

Залишити коментар