Сучасний дизайн вітальні

Ідея змішати мінімалізм і класику народилася, коли з’явилося завдання створити сучасний дизайн вітальні. З класики завжди можна взяти вишуканість і претензію на інтелігентність, а мінімалізм, безумовно, принесе в інтер’єр відчуття простору. Можна сказати, що це – вільне трактування еклектичного підходу до дизайну інтер’єрів.

Щоб повністю відчувати дух новаторства і, одночасно, якихось традицій сучасний дизайн вітальні обов’язково повинен містити в собі кілька речей-посилів: оригінальну люстру або світильник, меблі з використанням скла і, що вкрай важливо, шпалери з оригінальним малюнком. Ці три догми якнайдалі декорувати і покращувати предметами інтер’єру на свій смак.

Якщо почати розмову про колористику, то сучасний дизайн вітальні неодмінно повинен бути світлим! Бо ми живемо в часи вільнодумства і войовничого індивідуалізму, а ці якості людського характеру жодним чином не уживаються з похмурими або активними кольорами. Легкість і невимушеність відчуттів повинні не залишати Ваших гостей і Вас самих.

Читайте на cайті:

Залишити коментар