Сучасний дизайн каміна

дизайн камінаКамін або піч – надійні джерела тепла, вони наповнюють наш будинок або квартиру затишком.

Це так само вишуканий дизайнерський предмет, який займає центральне місце в будь-якому приміщенні.

Центральним камін робить відкритий вогонь в топці, який притягує погляди, і індивідуальний дизайн кожного такого спорудження.

Дизайн каміна

Сучасний дизайн каміна – самостійна художня одиниця, завдяки чому каміни і доповнюють навколишній інтер’єр, гармонійно вписуючись в нього, або виділяючись, за бажанням господаря оселі. Лідерами з виробництва опалювальних приладів дизайну камінів приділяється величезна увага таким характеристикам, як якість і надійність.

Кожен камін, повинен володіти індивідуальністю і неповторністю, щоб серед величезного розмаїття форм, стилів і матеріалів ви могли вибрати свій камін, який відповідає вашим внутрішнім поняттям про красу і стильність. З точки зору грамотного, красивого благоустрою будинку, камін потрібного дизайну буде ключовим елементом декору.

Сучасний дизайн камінів можна класифікувати по величезній кількості стилів, з яких можна виділити три основні, їм відповідають, так чи інакше, всі каміни: класичний стиль, стиль модерн і стиль хай-тек.

Дизайн каміна. Класичний стиль

У дизайні камінів класичний стиль характеризується наявністю строгих, пропорційних ліній, прямими кутами. Можлива присутність струнких колон. Каміни класичного стилю чудово виглядають. За багато століть розвитку цього древнього елементу інтер’єру хороші майстри знайшли оптимальні форми, колір і лінії, і тепер їх секретами користуються сучасні дизайнери та архітектори камінних порталів. Класичний стиль в дизайні камінів найбільш вигідно виглядає, коли вони виготовлені з мармуру. Мармурові каміни володіють особливою вишуканістю, вибір такого доповнення до інтер’єру свого житла завжди підкреслить гарний смак господаря.

Дизайн каміна. Стиль модерн

Стиль модерн дуже поширений в дизайні камінів і камінних порталів. Модерн в дизайні прагне поєднати естетично красиві і функціональні форми. Цей стиль відрізняє відмова від прямих форм, він використовує плавні форми, які зливаються в незвичайні, оригінальні композиції. Каміни цього дизайну добре виглядають в будь-яких за розміром приміщеннях, від маленьких кімнат до величних залів, поєднуються як з класичними предметами обстановки, так і з сучасними меблями. Камін в стилі модерн – завжди високохудожній твір.

Дизайн каміна. Стиль хай-тек

Заключний стиль в сучасному дизайні камінів – стиль хай-тек. Зараз цей стиль набуває більшої популярності у світі, безліч людей віддають йому перевагу. Основними принципами його є використання високих інноваційних технологій, застосування скла, металу і пластику, використання прямих ліній і простих фігур. Каміни такого дизайну найбільше підходять для сучасного інтер’єру квартир і офісів.

Сучасний дизайн камінів настільки різноманітний, що який би стиль ви не вибрали, він, безсумнівно, підкреслить вашу індивідуальність, додасть колориту вашому житлу, доповнить домашню обстановку.

Читайте на cайті:

Залишити коментар