Стилі інтер’єру для квартири

Дзеркала в інтер'єрі вітальніВ даний час фахівці з інтер’єру, використовуючи все різноманіття стилів, здатні спроектувати обстановку приміщення таким чином, щоб врахувати останні віяння моди, рівень технологій, рід занять власника і навіть його характер. Сучасний дизайн-проект квартир надає фахівцям надзвичайно широкі можливості для задоволення побажань клієнтів.

Так, наприклад, незмінно популярний класичний стиль добре підходить для людей консервативних, стриманих, які звикли все робити дуже грунтовно. Такі клієнти люблять у всьому порядок і вимогливі до себе і оточуючих. Класик пропонує симетричні елементи і спокійну колірну гамму. Особливо переважні коричневі, пісочні та оливкові тони, а також однотонні, або з дрібним малюнком, шпалери. Елегантна меблі без всіляких завитків, і такі ж лампи, а на вікнах – штори обов’язкові із прозорими тюлевими фіранками. І ніяких жалюзі!

На противагу класиці, ампір – це втілення розкоші. Багаті прикраси та великовагові драпірування, на стінах картини в розкішних рамках, на підлозі чудові килими. Приземкувата темна меблі з обов’язковими комодами. Виразні форми і хитромудра обробка. Шкіряні меблі, підлогові світильники, драпіровані тканиною абажури. Стиль ампір – це ідилічна меланхолія, яка добре підходить тим, хто любить самотність і самоспоглядання.

Зате багатоликий кантрі – це ностальгія за старими добрими часами і сільському привілля. У кожній країні у цього стилю свої особливості, які виходять із національного характеру. Зокрема, у слов’ян це кахлі, розпис, різьблення по дереву, плетені прикраси. Меблі, так само, як і обробка, тільки з натуральних матеріалів, ніякої синтетики. Багато текстилю: скатертини, серветки, фіранки, прикраси на стінах. Старовинні предмети побуту привносять необхідний колорит, а камін і стельові балки довершують обстановку. Стиль кантрі надзвичайно затишний.

Популярний на сьогодні хай-тек – це спроба заглянути в майбутнє. Він не визнає строкатості. Скло, метал і трохи пластику. Однотонна оббивка, прості конструкції, прямі лінії. Шпалери в квіточку подаруйте сусідам. Нічого дерев’яного. Круглі або прямокутні столи. Особливість стилю хай-тек – яскрава пляма в колірній гамі, наприклад, червоний або синій диван. Але врахуйте, таке пляма може бути тільки одне. Хай-тек допускає безліч новаторських експериментів, таких як двері з ефектом розбитого скла, модульний диван-трансформер або безсоромний прозорий шафа.

Перелік стилів не обмежується тільки вищезгаданими. До межі лаконічний мінімалізм, оригінальний авангард з його розмаїттям барв, яка прагне вгору готика, суперсучасний техно, балансує на грані між естетикою нових технологій та їх же потворністю. А також арт-деко, модерн, ренесанс, кітч, експресіонізм, бароко і багато інші стилі, кожен з яких являє собою одну з граней неповторного досконалості. Вибір за вами!

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар