Стиль «натуралізм» в інтер’єрі будинку

Стиль «натуралізм» в інтер'єріНайбільш популярним стилем інтер’єру в 20 столітті був стиль хай-тек. Це поєднання металевих конструкцій та скляних елементів, до того ж цей стиль має на увазі використання різних досягнень науки і техніки. У новому столітті все більшу популярність отримує натуралізм в інтер’єрі. Дизайнери більше орієнтують своїх клієнтів на оформлення будинків в еко-стилі . Використання натуральних матеріалів і наближення до природи викликають підвищений інтерес у дизайнерів.

Оформлення будинку в природній колірній гаммі і використання натуральних матеріалів дозволяє зробити його світлим і просторим. До того ж це навіть корисно: деякі породи деревини можуть очищати повітря самостійно всередині будинку і вбивати мікробів. Різні аксесуари, зроблені з природних матеріалів, обов’язково приємно здивують ваших гостей. При всьому цьому створити еко інтер’єр в квартирі зможе кожен.

Для початку потрібно визначитися, як ви будете робити внутрішню обробку. Найчастіше за основу беруть теплі і світлі тони. Таким чином, поліпшується загальна атмосфера в кімнаті. Ці тони повторюються і в інших кімнатах, для того щоб було гармонійне поєднання з природними матеріалами. Вибирати меблі також слід під еко-стиль в будинку. Традиційно це повинна бути дерев’яні меблі , яка не потребує подальшої фарбування. За бажанням ви можете оформити її дрібною галькою або стеблами бамбука.

Що ж із себе являє будинок, виконаний в еко-стилі? Знайомство з будинком починається ще на порозі, тому слід уважно поставитися до облаштування передпокою. Стіни в коридорі можна оформити бамбуком або тканинними шпалерами. Внизу ми можете укласти ряд дрібної гальки. Тут же в коридорі поставте бочку, в яку посадіть декоративне дерево. Це виглядає сьогодні дуже модно і красиво.

Однією з найголовніших кімнат в будинку є кімната відпочинку. Основний акцент слід зробити саме на ній. Прекрасним дизайнерським рішенням буде поєднання двох абсолютно протилежних стихій – вогню і води. Перша буде представлена у вигляді каміна , а друга – невеликого фонтана. Стеля теж можна видозмінити, зобразивши на ньому, скажімо, осінній ліс або літнє небо, але це вже кому як подобається.

Оформлення кухні в еко-стилі також включає в себе використання побутових предметів, виготовлених з натуральних матеріалів. Наприклад, можна використовувати дерев’яний посуд замість пластикової. Розписні дерев’яні кухлі, миски, ложки, а також іншу кухонне начиння , які створять потрібну атмосферу на кухні, можна купити на різних ярмарках, приурочених до народних свят.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар