Створюємо дизайн квартири в стилі модерн

дизайн квартири в стилі модернМодерн – це стиль, що вражає своєю красою, витонченістю та елегантністю. Багато хто плутає модерн з холодним мінімалізмом, вважаючи, що інтер’єр у стилі модерн характеризується раціональністю в підборі речей і майже повною відсутністю прикрас. Насправді ж дизайн квартир в стилі модерн – це повернення до природи, до природності і граціозності ліній рослинного світу. Розпускаються бутони квітів, що переплітаються стебла рослин, прагнучі увись стовбури дерев – ось що повинно вас надихати, якщо ви вирішили облаштувати своє житло в стилі модерн.

Крім того, обробка квартир в цьому стилі характеризується різноманітністю використовуваних матеріалів, що дозволяє створити неповторний дизайн інтер’єру, не жертвуючи функціональністю предметів. Всілякі поєднання пластика, металу, дерева, скла і тканин дають великий простір фантазії.

Отже, дві основні характерні риси стилю модерн – це прагнення до плавності природних ліній і до сполученням різних текстур і матеріалів. З’ясуємо, яким чином це реалізується на практиці.

Найтиповішим прикладом меблів стилю модерн вважаються крісла та дивани, що складаються з натягнутою на опорний каркас тканини або шкіри. Природно, що візерунок на тканині повинен брати свій початок в рослинному світі: сідаючи в таке крісло, ви повинні відчувати спокій і умиротворення, як ніби ви сидите на м’якій траві лісової галявини. Ручки таких крісел або диванів, як правило, прикрашені різними хвилястими лініями і завитками. Але це прикраса не має переходити тонку грань між вишуканим шиком і несмаком, як і всі предмети стилю модерн.

У цьому стилі вітаються ковані і різьблені прикраси. Вони можуть бути як складовими частинами меблів (перилами сходів, ручками шафи), так і самостійними елементами декору. Природно, вони повинні мати вид тягучих ліній, вигинів, завитків, зламів – словом, імітувати той чудовий світ, що знаходиться поза стінами вашого будинку. Ваш інтер’єр повинен стати острівцем витонченої природної краси в море урбанізації і раціоналізму.

Шафи, тумбочки, гірки бажано підбирати химерних форм з хвилястими лініями. Якщо це вам не вдалося, то підійдуть і прямокутні шафи, але обов’язково з якоюсь вишуканою «родзинкою»: рослинним візерунком на стінках, матовим склінням, вставками з дерева різних порід.

Підлога може являти собою класичний паркет з натурального дерева, покладений «ялинкою». Оформлення стін і шпалер в стилі модерн повинне зберігати його головну ідею: повернення до природи. Ви можете використовувати дерев’яні панелі, шпалери з рослинами або геометричними візерунками, вишукані люстри і світильники, плафони у формі квітів.

Не бійтеся використовувати в декорі квіти як складові елементи предметів інтер’єру. Вони можуть бути намальовані на спинці дивана або килимі, розквітати на кованій дверній ручці або набухати бутоном на плафоні.

Розробляючи дизайн проект не забувайте головного: ви створюєте свій вишуканий куточок спокою і краси, так що оформляйте його так, щоб саме вам у ньому було комфортно.

Читайте на cайті:

Залишити коментар