Створення дизайну інтер’єру

Всі сучасні Замовники чітко розуміють, що інтер’єр потрібно створювати продумано і без форсування подій. Дизайн інтер’єру і ремонт приміщень уже не ті, що в радянські часи – бажання, ідеї, технології і товари йдуть в ногу зі стрімким прогресом і з цього створення дизайну інтер’єру це не просто обклеювання стін шпалерами і розстановка меблів і стінок по кутах: це вже якась технологічний ланцюжок. І чим вищі вимоги до кінцевого результату, тим більше уваги потрібно приділяти процесу дизайну і проектування, а так же інженерному та менеджерському забезпеченню всього процесу.

Взагалі, створення дизайну інтер’єру (якщо мова йде про якісний його варіант) процес настільки багатогранний і з такою кількістю нюансів, що потрібно бути надзвичайно акуратним в своїх бажаннях та очікуваннях. Все ж дуже тісно взаємопов’язано: можливості самої квартири – емоційні очікування Замовника – технологічні тонкощі будинкових комунікацій – кваліфікація будівельників – розмір бюджету на облаштування житла – терміни в які потрібно вписатися – креативність дизайнера – наявність на складах потрібних меблів і оздоблювальних матеріалів – строки поставок. І так далі і тому подібне. З незвички голова пухне.

Якщо Вам потрібно створити дизайну інтер’єру – не поспішайте в прийнятті своїх рішень! Я розумію, що потрібно терміново в’їжджати в нову квартиру, а бригада хороших будівельників ось ось піде на інший об’єкт… Але якщо гарненько подумати, то швидко починаєш розуміти: затримка з ремонтом на 3-4 місяці мізерно мала в порівнянні з можливістю довго жити в зробленому на швидку руку інтер’єрі. І зовсім не важливо – працюєте Ви з дизайнером або вигадуєте все самі – не доробка дизайну своєї квартири на рівні власного розуміння того, що відбувається загрожує Вам всім відразу: зривом термінів ремонту, перевитратою бюджету, зниженням якості робіт і, найголовніше, появі в душі почуття що все можна було зробити трохи інакше і цікавіше…

Я не закликаю Вас до багатогодинних і опівнічних плануваннях за листком паперу та кресленнями зі схемами. Аж ніяк! Я намагаюся донести думку, що створення дизайну інтер’єру потрібно планувати заздалегідь, а не намагатися вирішити таку складну задачу похапцем. Порадьтеся з друзями – домовтеся про консультації з дизайнером – поїдьте на гуртовню будматеріалів і поспілкуйтеся з менеджерами з продажу – посидьте на форумах – по задавайте питання в блогах, форумах. Адже існує маса варіантів “самопідготовитися” до ремонту своєї квартири. Удачі Вам!

Читайте на cайті:

Залишити коментар