Скляні перегородки

Скляні перегородкиЩо таке скляні перегородки? Це не прості стіни зі скла, як ви звикли думати. Вони призначаються для розбиття простору в офісних приміщеннях та магазинах, створюючи ілюзію простору, функціональності, простоти.

Вже протягом довгого часу скляні перегородки застосовують для оформлення інтер’єрів не тільки на приватних площах, а також у магазинах.

Перегородки зі скла набули свою популярність через стильний та елегантний зовнішній вигляд і через зручність. Скляні перегородки мають масу переваг. Вони здатні пропускати світло. У результаті оптичного ефекту площа візуально збільшується, сюди долинає більше сонячного світла, завдяки чому в ньому краще працювати чи відпочивати. Є способи, які дозволяють тонувати скло, наносити на нього малюнки або робити матовим. Іноді виходять просто шедеври. Цей вид декорування вказує на ваше соціальне становище в суспільстві.

Також скляні перегородки дуже міцні. Їх роблять з особливого загартованого скла. По своїй конструкції вони набагато легші за звичайні перегородки, і отже знижують тиск на поверхню, на якій вони стоять. Для офісів установка перегородок – це найкращий варіант. Начальству через них завжди видно хто працює, а хто ні.

Перегородки зі скла можна оснастити додатковими функціями, такими як підвищена звуко- і теплоізоляція, вогнестійкість, міцність. Такі функції оптимальні для громадських місць, наприклад вокзалів або аеропортів.

Монтаж світлопрозорих конструкцій дуже простий і не вимагає особливих зусиль або знань. У будь-якому приміщенні, будь то офіс, магазин чи готель можна створити додаткове приміщення, яке буде ховатися розсувною перегородкою.

Застосовуються скляні перегородки в різних сферах життя: з них роблять зимові сади, альтанки або інші ландшафтні приміщення, викладають ними басейн або спортзал, а також магазини, приватні будинки, офісні приміщення або великі бізнес-центри.

Скло в сучасній архітектурі – останній «писк моди», одна з найактуальніших тенденцій, відмінно продумана концепція.

Конструкції зі скла бувають декількох видів: без каркасні – виконані з цілісного листа скла і в рамі з легкого, але міцного металу. Все це робиться з різних сортів скла, залежно від місця їхнього застосування. У приватній площі буде оптимально виглядати перегородка з цілісного листа скла, а для офісних приміщень краще всього підійде перегородка в металевому корпусі. Іноді в одному приміщенні встановлюються кілька видів перегородок.

Багато компаній спеціалізуються на випуску цієї продукції. Вони пропонують клієнтам широкий вибір конструкцій зі скла, з великим професіоналізмом підходять до своєї роботи, якісно зроблять конструкцію, дадуть гарантію на свою продукцію, і порадують доступними цінами. Створять конструкцію будь-якої складності в максимально короткі терміни. Так само у них існують різні підходи до різних клієнтів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар