Скляні перегородки для офісних приміщень

Скляні перегородкиПоки на світовому ринку не з’явилися стильні і сучасні скляні перегородки, способів розмежувати офісний простір було мінімум. Можна було побудувати всередині або традиційну цегляну стіну, або використовувати листи гіпсокартону. У першому випадку ремонтні роботи могли затягнутися на невизначено довгий проміжок часу (і коштує така робота досить недешево), тоді як у другому випадку міцність стін з гіпсокартонних листів викликає сумніви.

Але всіх цих недоліків спочатку позбавлені надійні і практичні стінки зі скляного полотна.

Вони дозволяють за короткий проміжок часу оптимально розмежувати весь офісний простір на безліч робочих приміщень, в яких службовці зможуть гідно з комфортом працювати протягом усього робочого дня.

Скляні офісні перегородки відрізняються незвичайною міцністю. Досить зауважити, що їх піддають високотемпературному гартуванню при 700°С протягом кількох годин. І кінцевий результат вражає – гартоване скло розбити практично неможливо. У разі форс-мажорних ситуації, коли офісні меблі випадково вдаряться об скло, останнє встигне розсипатися безліччю дрібних і негострих осколків, не встигаючи завдати травми оточуючим людям.

Але часом такі технічні характеристики не можуть влаштовувати потенційного замовника. У цьому випадку переважно вибирають повноцінні офісні скляні перегородки зі скла-триплекс. У них посередині є особливо гнучкий полімер, здатний міцно утримувати два шари скляного полотна між собою. Навіть якщо і трапиться найсильніший механічний удар по даному виду скла, то воно не розсиплеться і залишиться неушкодженим. Хіба що на поверхні з одного полотна з’являться тріщини. Але і з ними можна боротися, якщо викликати майстра, який допоможе заповнити тріщини спеціальним полімером. І скло знову буде виглядати як новеньке!

Краї скляних полотен встановлюють в алюмінієві профілі, ціновані в будівництві малою вагою і здатністю зберігати скляне полотно цілим і неушкодженим під час оптимізації простору, коли перегородки пересуваються…

Самі скляні офісні перегородки можуть зустрічатися різними – з напиленням, візерунчастими або гофрованими. Іншими словами, якщо потрібно встановити надійні, практичні і красиві перегородки, то висновок очевидний – тільки перегородки зі скла!

Читайте на cайті:

Залишити коментар