Скляні елементи в різних стилях інтер’єру

Скляні предмети інтер'єруСкляні предмети інтер’єру давно зайняли лідируючі позиції як елегантні додатки: вази, скульптури, кахлі, посуд і вітражі зможуть надати чарівність інтер’єру в стилі етніка, мінімалізм, хай-тек.

З обробленим під дією високих температур оксидом кремнію – склом – ми стикаємося щодня. Окуляри на переніссі короткозорих або далекозорих людей, віконні та автомобільні стекла, монітори комп’ютерників, які роблять дизайн або просування сайту , посуд і багато-багато іншого включає в себе цей матеріал. У великій кількості скло присутній в інтер’єрі. І це якраз той матеріал, який використовується у всіх стилях оформлення житлових і офісних приміщень. Якщо дерево практично не зустріти в інтер’єрі хай-тек, то скло знайдеться скрізь: від класики до модерну і не тільки в якості вставок в міжкімнатні двері.

Етніка. Використання елементів національного колориту в інтер’єрі. Скло тут може бути представлено предметами ручної роботи того регіону, на який орієнтовано оформлення. Якщо це Індія, Схід, Арабські країни, то широко застосовуються завіси з скляних намистин, кахлі в техніки фьюзінг. Європейська етніка – вази ручної роботи від майстрів чеських або німецьких склодувних заводів. Найбільш помітний елемент зі скла – вітражі, сюжети яких запозичені із величних храмів: Собору св. Віта, Паризької Богоматері. Ця техніка широко застосовується при оздобленні не лише особистих квартир і будинків, вона несе особливий настрій в готелі Санкт-Петербурга , Праги, Парижа і не тільки прикрашає номери, а й ховає постояльців від цікавих очей.

Мінімалізм. Вважається, що цей стиль прийшов до нас з Японії, але сучасні дизайнери Вироблять ще й Скандинавський мінімалізм. У будь-якому випадку для нього характерна строгість прямих ліній, відсутність надмірностей. Скло додає інтер’єру невагомості, легкості. Дзеркала візуально розширюють простір. Кілька прозорих скляних ваз з однаковими поодинокими квітами на низькому столику – типове прикраса інтер’єру в стилі мінімалізм по всьому світу від готелю Владивостока (де особливо відчувається вплив Японії в дизайні) до шале у Швейцарії.

Хай-тек. Сусідство скла і металу – так можна назвати цей популярний сьогодні стиль. Ці два елементи вигадливо переплітаються між собою. Часто скло використовується для створення стільниць, стільців, підвісних полиць. Особливий шик – скляні скульптури, які нагадують льодові статуї в палаці Снігової Королеви. Можливо, це не функціональне і вимагає постійного догляду (пил на склі особливо помітна), але як красиво!

Читайте на cайті:

Залишити коментар