Штучний камінь – родзинка декору

Штучний каміньУ прагненні подолати сірість і однотипність офісних інтер’єрів, сучасні дизайнери вирішили поекспериментувати з таким будівельним матеріалом, як камінь. Так, в сучасних офісах часто можна зустріти стільниці зі штучного каменю. Камінь і предмети з каменю завжди асоціювалися у людей з фортецею, монументальністю, стабільністю і надійністю.

Останнім часом дизайнери все менше використовують натуральний камінь при створенні інтер’єру офісу. Це пов’язано з питомою вагою готового виробу, відсутністю необхідної кількості сировинного матеріалу, складністю його транспортування, бідністю кольорової палітри. До того ж натуральний камінь дуже холодний на дотик. Ці труднощі зумів подолати штучний камінь.

Штучний камінь являє собою з’єднання композитного матеріалу, речовин, що дають певний колірний відтінок, і акрилової смоли. Ці складові дозволяють отримати предмет будь-якої форми і розміру і додати йому необхідний відтінок. При цьому якщо виникнуть механічні пошкодження за час транспортування або експлуатації, їх легко можна усунути всього за кілька годин.

На запити дизайнерів швидко відреагували передові виробники будівельних матеріалів і запропонували штучні камені власного виробництва. Так, перший запатентований штучний камінь з’явився в 60-х роках минулого століття в США. Він отримав назву Corian. Цей камінь досі утримує лідируючі позиції на ринку будівельних оздоблювальних матеріалів. При чому як з продажу, так і за ціною. Стільниця зі штучного каменю Сorian в кабінеті керівника говорить про заможність і надійності всієї організації.

У тій же ціновій категорії знаходяться камені Hi-macs, Staron і Polystone. Ці матеріали використовують не тільки для виготовлення стільниць, але і для виконання камінних порталів, книжкових шаф або журнальних столиків у кімнатах відпочинку або у кабінетах для переговорів. Ці камені мають до ста варіантів колірних рішень, що дозволяє реалізовувати навіть найсміливіші дизайнерські рішення.

Поступаються в ціні і якості штучні камені, звані Montelli. Їх колірної діапазон становить близько сорока відтінків, а проводять їх в Китаї. Невелика вартість Montelli залучила величезну кількість клієнтів, які неодмінно хочуть бачити вироби з каменю в інтер’єрі свого офісу.

Читайте на cайті:

Залишити коментар