Розкіш та магія арабського інтер’єру

арабський інтерєрБудинок починається з фасаду, а внутрішнє оздоблення кімнат – з інтер’єру. Дизайн інтер’єру – це цілісна концепція, яка народжує дух приміщення, оживляє його і змушує відчувати. Інтер’єр буває авангардним, класичним, стиль хай-тек …

Один з найбільш затребуваних сьогодні інтер’єрів – східний. Його використовують не тільки для оформлення ресторанів і кафе, а й квартир. Він буває японський, індійський, арабська. Останній поєднує в собі розкіш і мінімалізм, перламутр і бісер. Навіть однокімнатна квартира, декорована в арабському стилі, буде викликати захоплення всіх вхідних.

Етнічні меблі, прикрашені складними візерунками яскравих ниток, візуально збільшує обсяг простору. Атрибутів меблів не багато – м’які низькі крісла або просто товсті килимки для сидіння, широка оттоманка і безліч різних за формою та розміром східних подушок. Вони розкладаються на підлозі, диванах, ліжках, це не просто предмет інтер’єру, це знак стилю. Кількість подушок в арабських будинках говорить про забезпеченість господаря. Арабський стиль відрізняється особливою любов’ю до дрібничок і сувенірів. Ковані курильниця, лампи, горщики, кальян, набори нард і шахів – будинок повинен просто ломитися від достатку таких предметів, так демонструється розкіш. Щоб всі елементи цього екзотичного стилю були витримані в одній концептуальній ідеї, будівництво будинків , обробку та оформлення внутрішніх приміщень потрібно довіряти професіоналам. Тільки справжній дизайнер, зі знанням філософії сходу і почуттям прекрасного зможе зі звичайного ремонту квартири створити кімнату принцеси Будур.

З чого ж слід почати? Зрозуміло, важливо грамотно розробити проекти будинків . Старі шпалери не підійдуть однозначно. Нам потрібні яскраві, соковиті кольори з цікавими візерунками з шовку або оксамиту. А можна встановити різьблені дерев’яні стінні панелі квіткових орнаментів або геометричних візерунків. Яскрава особливість дизайну в арабському стилі – це кам’яна підлога, покритий теплими килимами і пухнастими килимками. Двері краще замінити склепінчастими арками, прикрашеними різьбленням, а балкон, задрапірувати найтоншим шовком під альков. Цей затишний куточок для відпочинку можна зробити опалювальним, і тоді у вашій квартирі на одну кімнату стане більше. Тонкі колони, розписні стовпчики – і ваше життя перетвориться на одну з казок Шахерезади. Стіни можна прикрасити арабесками, а стеля марокканськими світильниками.

Причуда арабського світу – всі елементи в будинку повинні бути зроблені вручну, ніякої заводський штампування. Рідкісної краси високі вази та глиняні горщики, ковані світильники можна замовити у майстрів, а мідний посуд і кальян краще придбати в магазині.

Неважливо, в якому інтер’єрі «жили» ваші квартири, дерев’яні будинки або дачі раніше. В умілих руках професіоналів будь-яке житло перевтілиться в хороми бедуїнів. Головне дотримати особливості стилю – дорогі тканини, складних візерунків арки, ручної роботи килими, багатокутної форми столик і атмосфера спокою і затишку.

Арабський стиль – це тихий шелест легких тканин і мірне погойдування лампи Аладіна під стелею, це м’яка хода по барвистих килимах на підлозі і тонкий аромат курильниц в спальні, це східна казка посеред шуму мегаполісу.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар