Роль штор в інтер’єрі дитячої кімнати

штори в інтер'єрі дитячої кімнатиУ кожній родині настає момент, коли вона очікує поповнення. Цей момент ознаменований різними переживаннями і планами. До них входить створення затишної, комфортної дитячої кімнати, яка відповідає всім сучасним стандартам. Всім батькам, звичайно ж, хочеться створити щось унікальне, те, що буде найкращим для своєї коханої і ненаглядної дитини.

Багато батьків незаслужено при створенні інтер’єру в дитячій кімнаті приділяють мало уваги вибору штор. А даремно. Адже саме штори для дитячої кімнати можуть надати їй неповторний затишок і комфорт, зробити інтер’єр закінченим і неповторним. Причому можна, звичайно, завжди купити готові варіанти, і може вони будуть непогано поєднуватися з обраним дизайном, але все-таки краще вибрати пошиття штор на замовлення.

Авторське пошиття штор для дитячої кімнати забезпечує її унікальність. Адже ви ніколи не побачите чогось подібного ні в магазині, ні, тим більше, у своїх знайомих. Такі штори більш органічно впишуться в створений колорит, адже при їх пошитті можна врахувати будь-яку дрібницю: від вибору тканини, її текстури і колірної гами, до малюнків і всіляких аплікацій на шторах. Всі поєднання вибираєте тільки ви, всі інші вам можуть тільки запропонувати або порадити. Індивідуальний пошив штор для дитячої кімнати може навіть підвищити вашу самооцінку. Адже, мабуть, буде приємно говорити друзям і знайомим, що наприклад штори – це ваша особиста дизайнерська ідея. Вам її тільки допомогли втілити в життя, зробивши пошиття тих самих штор.

Дитячі психологи радять вибирати яскраві та насичені кольори для дитячої кімнати. Дитяча кімната – це маленький світ дитини, в якому вона буде рости. У дитини має розвиватися сприйняття й уява, а це можливо, тільки тоді, коли дитині цікаво. Переважно такі кольори як помаранчевий, жовтий, зелений, рожевий, синій, блакитний. При виборі колірної гами головне – не переборщити. Так само варто уникати занадто різких сполучень і темних, похмурих кольорів. Штори для дитячої повинні бути виконані з екологічних, не горючих матеріалів, які повинні легко пратися.

Дитяча кімната повинна бути світлою, але її потрібно в потрібні моменти досить затемнювати, наприклад, під час сну дитини. Така умова може забезпечити сполучення легкої, прозорої тканини з тканинами з більш щільного матеріалу. Індивідуальний пошив штор для дитячої враховує і всі ці нюанси. Так що батьки, які вирішили не купувати готові варіанти штор, а зробити їх на замовлення, вже точно не розчаруються.

Читайте на cайті:

Залишити коментар