Прибирання квартири – корисні поради

Прибирання квартириЗ давніх давен жінці була відведена роль берегині домашнього вогнища і затишку. Але в наші дні сучасні жінки все частіше спростовують даний стереотип. Адже прибирання займає чимало особистого часу, який можна провести з користю для себе – зайнятися спортом, провести час з коханою людиною. Сьогодні стало престижно наймати на роботу людей, які допомагають по господарству і підтримують чистоту в будинку, і прибирання квартири в для багатьох людей перестало бути похмурим обов’язком. Але є і такі жінки, які за власним переконанням чи через нестабільний фінансовий стан продовжують забезпечувати домашній затишок, в який входить і прибирання будинку, самостійно.

Для багатьох людей прибирання квартири асоціюється з пилом, важкою працею і нескінченної рутиною. Основна причина негативного ставлення до прибирання житла – відсутність мотивації. І це дійсно так, адже велика частина роботи по дому лягла на тендітні жіночі плечі, а ось безлад в будинку створюють всі члени сім’ї, особливо діти. У сьогоднішній статті ми розповімо про прибирання будинку: які види прибирання існують, а також дамо кілька корисних порад з прибирання квартири, які допоможуть полегшити домашню працю.

Під час прибирання головне – пам’ятати про одну важливу річ: домогтися стерильної чистоти в квартирі або будинку, де проживає більше двох осіб, неможливо.

Але можна наблизитися до неможливого, якщо взяти за правило здійснювати прибирання в будинку регулярно, адже ефективніше робити генеральне прибирання в тому приміщенні, де помиті плитка, раковина і регулярно витирається пил. Така прибирання вдома не здасться каторжною працею і займе набагато менше часу.

Прибирання будинку умовно ділиться на три види:

1. Регулярне прибирання квартири. Такий вид прибирання не дозволяє дрібному безладу перерости в важку роботу. Наприклад, після приготування їжі не залишайте на потім жирні плями на плиті, адже сьогодні вони ледь помітні, а через пару днів утворюється пригорілий шар, видалення якого займе багато часу і миючих засобів. Під час регулярного прибирання ви рятуєтеся від щоденного пилу і бруду.

2. Поточне прибирання житлового приміщення. Цей вид прибирання краще сприймати як щоденні обов’язки. Візьміть собі за правило мити посуд і раковину після кожного прийому їжі і витирати пил зі столів і підвіконь кожен день.

3. Вимушене прибирання будинку. Такий вид прибирання необхідний після тривалого нехтування чистотою і порядком. Наприклад, мийка холодильника після його розморожування, коли за тривалий час в ньому накопичилося багато льоду і бруду.

І наостанок, для полегшення прибирання та підтримання в будинку чистоти – обов’язково залучайте в процес прибирання всіх членів сім’ї!

Тут придеться проявити творчі та організаторські здібності, і не варто чекати ініціативи від домашніх. Розподіліть самостійно все обов’язки між членами сім’ї.

Дитину можна залучити до прибирання квартири в ігровій формі. І прибирання ні в якому разі не повинне бути покаранням!

Підхід до свого чоловіка ви напевно так само знайдете – це може бути апеляція до його самолюбства (переконайте, що без його допомоги вам не обійтися), торг (пообіцяйте, наприклад, забрати його костюм з хімчистки), або просто попросіть (тільки озвучуйте конкретне завдання, наприклад, пропилососити за диваном).

Чи не розраховуйте на ідеальне виконання. Можливо, спочатку багато чого потрібно буде переробляти, але це необхідний щабель на шляху до прогресу. Ні в якому разі не варто нікого критикувати!

Ну а якщо так сталося, що обсяг роботи перевищує ваші фізичні можливості – кличте на допомогу фахівців, яких ви знайдете на сайті, на який веде ссылка на клінінг-сервіс “Beaver-Group”.

Читайте на cайті:

Залишити коментар