Переваги озеленення офісу

озеленення офісуНа щастя, минули ті часи, коли столи офісних співробітників нагадували оранжереї, засаджені різномастими квітами упереміш з кактусами. Сьогодні, коли прикрашати офіс рослинами стало не лише модно, а й престижно, озеленення приміщень стало однією з найбільш популярних послуг у бізнес-середовищі.

Оформлення живими квітами обходиться компаніям недешево, але воно того варте, адже на іміджі, як відомо, не економлять. Втім, укладаючи з флористичними салонами спеціальні договори на корпоративне обслуговування по оформленню офісу зеленими рослинами, компанії отримують суттєві знижки і співпрацюють з салонами на найсприятливіших умовах.

Купити квіти в Москві можна і без укладання договорів. Для невеликих приватних фірм з офісом в одне приміщення так навіть вигідніше. Замовлення і доставка букетів стане для них найкращим вирішенням проблеми озеленення з мінімальними зусиллями і фінансовими витратами.

Але якщо мова про великі компанії, то корпоративне обслуговування для них – єдиний вихід не витрачати невиправдано високі кошти на закупівлю великих партій рослин, їх транспортування і наймання флористів, без яких просто неможливо грамотно, за всіма правилами оформити приміщення так, щоб квіти стали елементом інтер’єру .

Але справа не тільки в естетиці. Рослини сприяють створенню комфортного мікроклімату в офісі: очищають повітря, насичують його киснем і частково нейтралізують електромагнітне випромінювання від всілякої техніки, якою зазвичай під зав’язку напханий будь-який офіс. У поєднанні з кондиціонером і зволожувачем рослини творять чудеса, роблячи повітря чистим, мікроклімат – здоровим, а атмосферу в офісі – дружньою.

Єдиний недолік озеленення офісів – одноманітність. Знайомі рослини на одних і тих же місцях з часом стають просто непомітними – що називається, «зливаються з ландшафтом». Договір з флористичним салоном – це відмінна можливість застрахувати офіс від поступового знеособлення. Флористи подбають про своєчасну зміну рослин і якісному догляді за ними, щоразу ретельно продумуючи план озеленення.

Саме в цьому і полягає відмінність професійного фітодизайну від аматорського – в гармонійному поєднанні оздоблення інтер’єру і живих рослин, які в результаті не виглядають чужорідними острівцями на тілі офісу, а органічно вписуються в нього.

Читайте на cайті:

Залишити коментар