Особливий шарм інтер’єрів з дерева

Дизайн стелі спальніУ наш розважливий, прагматичний і високотехнологічний вік, як і раніше затребувані природні матеріали в оформленні інтер’єрів. Більш того, стиль «еко» стає все більш і більш популярним. Незважаючи на те, що сучасні технології дозволяють виробляти матеріали для меблів і інтер’єрів з дивними по споживчим якостям властивостями, меблі з натурального дерева та дерев’яні інтер’єри набувають все більше і більше прихильників.

Меблі з натурального дерева додає неповторну чарівність будь-якій обстановці. Приміром, журнальні столики з благородних порід дерева прекрасно виглядатимуть в клієнтській зоні приймальні фірми і будуть цілком доречні поруч із солідними офісними диванами. Ще краще, якщо дерев’яні меблі будуть поєднуватися з іншими предметами інтер’єру з дерева: екранами радіаторів, обробкою стін і елементами сходів і дверей. Обстановка офісу і приймальні керівника мають дуже велике значення в створенні і підтримці іміджу компанії.

У домашню обстановку дерево внесе особливу енергетику і створить атмосферу неповторного затишку і незвичайною свіжості. Сни на дерев’яному ліжку солодше, а бесіда за столом з натурального дерева – душевніше. Навіть столик для ноутбука нагадає «просунутим юзерам», що всі ми – діти природи. До того ж, і медики рекомендують використовувати підставки під ноутбук саме з натурального дерева.

Дерево – дивовижний матеріал з величезною різноманітністю текстури і відтінків, що дозволяє створювати неповторні і індивідуальні інтер’єри. Дерево прекрасно поєднується з шкірою, склом, металом і пластиком, що дозволяє дизайнерам ні в чому не обмежувати політ своєї фантазії і створювати оригінальні проекти в будь-якому стилі – від класики до хай-тека. Крім високих естетичних якостей, дерево має високу твердість і міцністю, відмінно зберігає тепло, прекрасно ізолює звук. Наші попередники давно по достоїнству оцінили чудові властивості дерева і зробили його головним елементом при облаштуванні своїх осель. І сьогодні меблі та інтер’єри з дерева є відмінним рішенням для оформлення будинку і офісу.

Читайте на cайті:

Залишити коментар