Оформлення ванної: аксесуари

інтер'єр ванної кімнатиОблаштування ванної – завдання не з легких, оскільки це інтимне приміщення має не просто використовуватися за призначенням, але і налаштовувати на розслабленість. Тому в оформленні ванної будь-яка, навіть сама незначна деталь повинна складатися з двох принципів: гармонія і функціональність. Коли закінчите ремонт ванної, у вас з’явиться бажання придбати нову сантехніку і безліч аксесуарів. І тут ви зрозумієте, що перед вами відкриваються великі простори дизайнерських ідей. Вішалки, гачки для рушників, мильниця, дзеркала, підставка для зубних щіток – це лише мала частка аксесуарів, які прикрашають ванну кімнату.

Сучасний ринок готовий запропонувати атрибутику різних стилів, кольорів, покриття, торгових марок та країн-виробників. Не варто економити на якості: китайська продукція, незважаючи на схожість й певну привабливість швидко зношується. Для приміщення з підвищеною вологістю годяться вироби з покриттям, яке здатне переносити температурні зміни. Найбільшою славою користуються аксесуари і сантехніка старої Європи (Італія, Іспанія, Німеччина, Франція). Останнім часом спостерігається попит і на вітчизняну продукцію. Причому наша сантехніка для ванної часом не поступається закордонній за якістю і коштує набагато дешевше.

Як вже говорилося речі для ванної повинні виконувати дві ролі – служити за призначенням і декорувати ванну. Ось, наприклад дзеркало. Його потрібно вішати над умивальником, щоб, зрозуміло, бачити, як умиваєшся. Умивальник може послужити місцем для мильниці або підставки для зубних щіток. Щоб не відходити далеко від умивальника поруч на стінку можна встановити гачок для рушника. Таким чином, ви не тільки полегшуєте процес догляду за собою, але й заощаджуєте простір, якого у ванній не так уже й багато.

Досить часто при виборі аксесуарів для ванної покупець зупиняє увагу на тій марці, яку несе куплена сантехніка, хоча такий крок не обов’язковий. В умовах високої вологості добре зарекомендували себе аксесуари з матовим склом. Для ванної можна також використовувати предмети з хромованим або сталевим нержавіючим покриттям. Що стосується стилю, то він може бути двох напрямків – модерністського або класичного. Підійти до оформлення ванної можна по-різному. Головне, щоб аксесуари поєднувалися один з одним і вписувалися в інтер’єр.

Купувати предмети декору потрібно після завершення ремонту. Перед ремонтом ванної неможливо передбачити, де буде розташований той чи інший аксесуар. Неправильний вибір та розміщення приладдя істотно псує стиль ванної, тому багато людей перед ремонтом звертаються за допомогою до фахівців. У наш час існує безліч компаній, здатних надати приміщенню абсолютно будь-якого стилю. Якщо інтер’єр класичний, то меблі, як правило, виготовляється з вологостійкого і обробленого дерева. Сучасний стиль вдається виконати із застосуванням пластмаси, скла і металу. Але не тільки меблям приділяється пильна увага. Фурнітура, крани, шурупи – все це повинно поєднуватися один з одним.

Останнім часом особливо популярні великі ванни. Ясна річ, що просторе простір не тіснить і краще розслабляє. Тому при оформленні ванної варто якомога економніше, але ефективніше розміщувати полички, кошики, рушники тощо. При бажанні можна придбати спеціальний РК телевізор або обмежитися стійкою для журналів.

З настанням нового сезону можна змінювати і зовнішній вигляд ванної. Перетворенню послужать нові фіранки зі схожою колірною гамою та візерунками як у рушників або килимка. Пам’ятайте, що застарілі приналежності потрібно викидати, а не збирати непотріб.

Наостанок ванну слід обставити різнокольоровими баночками з кремом, пляшечками з гелем, склянками з морською сіллю та ароматичними свічками, які наповнять кімнату чудовим ароматом.

Читайте на cайті:

Залишити коментар