Облаштування невеликого передпокою

Передпокій Передпокій – це те приміщення, в дизайні інтер’єру якого необхідно продумати кожну деталь, кожен предмет меблів і аксесуар має бути максимально функціональним, зручним і естетичним.

Якщо у вас дуже маленький передпокій, але при цьому є можливість виділити кімнату під гардеробну, ви можете відчути себе європейцем (у європейських країнах не прийнято зберігати одяг і взуття в передпокої) і залишити в передпокої тільки дзеркало і невелику тумбу.

Якщо ж такий варіант вас не влаштує, і ви зберігаєте одяг і взуття в передпокої, тоді потрібен мінімальний комплект меблів: вішалка, стелаж або тумба для взуття і невеликий пуфик або табурет.

Над вішалкою зручно підвісити полку для головних уборів. Невелику обувницю можна розмістити під вішалкою.

Краще, якщо на вішалці будуть кілька гачків на висоті 110-120 см, вони зручні для сумок та курток, а якщо у вас є діти – то ще й для дитячого одягу.

Можливий і інший варіант: полка з металевих прутів з гачками для одягу.

Якщо ж простір вашого передпокою дозволяє знайти місце для шафи, хороший варіант – вбудовані шафи або шафи-купе. У такій шафі можна компактно розмістити верхній одяг і взуття, головні убори і ще безліч інших дрібниць.

Розсувні або складні двері такої шафи одночасно є дзеркалами. А велике дзеркало крім своєї основної функції ще й збільшить візуально площу передпокою.

У передпокої обов’язково повинна бути вішалка з гачками, навіть якщо ви прагнете прибирати всі речі в шафу. Вішалка стане в нагоді, наприклад, повісити мокрий одяг. Без вішалки не обійтися, якщо до вас прийшло багато гостей.

Вішалку можна заховати в шафу, але і тоді один-два гачки поза шафою не завадять, особливо для дитячого одягу.

Інтер’єр передпокою

Низька стеля буде здаватися вищою, якщо і стеля, і підлога будуть оброблені в світлих тонах.

Хороший варіант для підлоги в передпокої – неслизька керамічна плитка немазких кольорів, не забудьте підібрати якісні засоби по догляду за плиткою.

Для оформлення стін краще використовувати світлі теплі тони. Візуально збільшить приміщення великий малюнок на шпалерах.

Дзеркала в передпокої – це необхідний предмет інтер’єру, перед виходом на вулицю нам необхідно оглянути себе з ніг до голови.

Якщо передпокій зовсім невеликий, і дзеркало розмістити начебто ніде, можна спробувати помістити його на вхідних дверях.

Крім того, дзеркала – це самий ефектний спосіб «розсунути стіни».

Оздоблення передпокою в світлих тонах рекомендується й тому, що в передпокоях, як правило, немає природного освітлення. Тому важливо ретельно продумати штучне освітлення в передпокої.

Для маленького передпокою світильники, розташовані по стельовому периметру – оригінальне компактне рішення.

Світильники з направленим вгору світлом візуально піднімуть стелю.

Рекомендації фахівців з фен-шуй також обов’язково включають використання дзеркал і гарного освітлення в передпокої.

Читайте на cайті:

Залишити коментар