Нью-йоркський стиль в інтер’єрі квартири

Нью-йоркський стиль в інтер'єрі квартириГоловна фішка нью-йоркської квартири (яка зазвичай знаходиться на 20 поверсі хмарочоса) – це скляні стіни, тобто вікна від підлоги до стелі, через які відкривається прекрасний вигляд на місто. Дуже цікавою особливістю нью-йоркського стилю є відсутність ізольованих приміщень, при тому, що всі приміщення, яким не потрібно денне освітлення (ванна, туалет, комору і т.д.), розміщені при вході.

Кухня тут зазвичай маленька, відокремлена від решти простору квартири барною стійкою , на якій обов’язково варто кавоварка і келихи для вина. Весь кухонний набір складається з куточка зі вбудованою технікою . У таких апартаментах багато простору і повітря. Тут спостерігається повна відсутність похмурих і габаритних м’яких куточків , як це прийнято в наших квартирах. Тому деяким представникам Європи такий інтер’єр може здатися зовсім не затишним.

Для відпочинку і сну господарів використовується лише деяка частина приміщення, все інше – для гостей. Загальну атмосферу інтер’єру створюють дрібні деталі: вазочки, пуфики, фото в рамочках і т.д.

Меблі використовується супер модна і яскрава, самої незвичайної форми . Матеріали, на перший погляд, зовсім не сумісні: натуральні тканини, пластик, метал, дерево . Всі ці елементи об’єднуються за допомогою використання однакових малюнків або оформлення.

Стеля і стіни робляться в одному холодному тоні, типу «металік». Іноді використовується сірий колір для стелі, на ньому відмінно виглядають рухаються в потрібних напрямах лампочки. На стінах, пофарбованих в один колір, чудово виглядають картини відомих художників або їх репродукції. У їдальні або на кухні підлога може бути з кам’яної плитки.

Нью-йоркський стиль останнім часом став дуже популярним, він зустрічається скрізь: в клубах, в магазинах, в кафе. Цей стиль знаходиться в постійному розвитку, з’являються нові тенденції, деталі, елементи.

Якщо ви хочете створити нью-йоркський стиль у своїй квартирі, вам слід знести всі стіни. Якщо на стінах видно цегляна кладка, це тільки прикрасить ваш інтер’єр. Стіни пофарбуйте яскравою фарбою, одну стіну обов’язково змусьте книжковими полицями . Але не варто перестаратися, меблів не повинно бути багато. На підлозі біля дивану можна поставити великий світильник , на стіни можна повісити яскраві картини (або навпаки чорно-білі). Якщо у вашій квартирі є сходи, то вона буде дуже ефектно виглядати, якщо буде виконана з металу, а перила – зі скла .

Якщо у вас немає можливості повністю поміняти меблі, ви можете її просто оновити, пошиття чохли з бавовни або льону. Чохли можна прикрасити різними аплікаціями, можна накрахмалить. Якщо вид з вікна не вражає, його можна завісити жалюзі . Меблі повинні бути розставлені вздовж стіни, а в центрі кімнати – диван і журнальний столик. І найголовніше в нью-йоркському стилі – багато вільного простору .

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар