Нетривіальні інтер’єрні рішення для дизайну передпокою

дизайн передпокоюЩо таке передпокій – всього лише коридор? Це зовсім не так, насправді з нього можна зробити все, що завгодно: бібліотеку, картинну галерею, куточок відпочинку, або влаштувати там елегантну шафу-купе… Було б бажання!

Ми витрачаємо чимало часу і творчих зусиль на створення інтер’єру таких приміщень як кухня, спальня або вітальня. Узгоджуємо проект перепланування, платимо чималі гроші будівельникам, вивчаємо зміст таких понять, як пожежний сертифікат, СНиП та техпаспорт обладнання. У своєму прагненні зробити привабливими кімнати в будинку, ми часто забуваємо про передпокій, який, за іронією долі, є часто відвідуваною територією.

Що б собою не представляв передпокій – прямокутне фойє чи вузький довгий коридор, – йому завжди можна надати сучасний привабливий вигляд. Кілька яскравих штрихів і крапелька натхнення допоможуть перетворити передпокій з похмурого темного приміщення в повноцінний життєвий простір. Пропонуємо вам кілька варіантів цільового використання передпокою.

Передпокій – картинна галерея

Цей варіант ідеально підходить для довгого вузького коридору. Стіни такого передпокою можна оформити картинами, ефектними постерами або фотографіями в красивих рамках. При цьому предмети живопису повинні бути відібрані дуже ретельно. Головне в цьому питанні – не «переборщити». Картини та фотографії потребують додаткового підсвічування, з ними вони будуть виглядати більш ефектно. Якщо мова йде про фотографії, їх можна розміщувати на обох стінах передпокою.

Передпокій – бібліотека

Не завжди в малогабаритних квартирах знаходиться місце для книжкових шаф. Адже книги – невід’ємна частина нашого життя, та й саму квартиру вони наповнюють теплом і гостинністю.

Книгам (навіть якщо їх дуже багато) можна знайти гідне місце в передпокої, влаштувавши для них полиці від стелі до самої підлоги. При цьому конструкція буде виглядати дуже гармонійно.

Передпокій – куточок відпочинку

Якщо розмір приміщення дозволяє, чому б не влаштувати там затишне місце для відпочинку та релаксації, де можна не лише посидіти і послухати музику, а й навіть «на швидку руку» прийняти гостей? Цьому сприяє наявність великих вікон, пухнастого килима на підлозі, м’якого дивана або крісел, телевізора, домашніх рослин в красивих вазонах.

Передпокій – додаткова територія для зберігання речей

Якщо вам хронічно не вистачає місця для зберігання речей, одягу та взуття, влаштуйте містку шафу-купе. Цим можна вбити одразу трьох зайців: заощадити простір квартири, знайти місце для всіх речей і прикрасити передпокій красивим і сучасним предметом меблювання. Шафу-купе найкраще виготовити на замовлення, за конкретними розмірами. Краще для цього звернутися в солідну фірму, яка забезпечить сертифікат відповідності на всі комплектуючі, що використовуються в конструкції. Це гарантія того, що шафа ідеально впишеться в необхідний простір.

Загальне правило для будь-якого типу передпокою: це приміщення має бути добре освітлене. Тому не варто шкодувати коштів на потужні лампи та оригінальні люстри.

Читайте на cайті:

Залишити коментар