Не варто економити на ремонті в офісі

ремонт в офісіПереговори, здавалося б, з надійними партнерами зірвалися? Може бути, тому що ви запросили їх до себе в офіс, де не було ремонту кілька років? Беріть приклад з успішних компаній – не економте на організації гідного робочого місця.

Перше враження про компанію – найважливіша складова ділового іміджу. Турбота про місце роботи так само важлива для солідного бізнесмена, як і підтримка улюбленого Сhevrolet Corvette в ідеальному стані.

Як правило, зовнішній вигляд офісу (актуальність ремонту, інтер’єр і стан робочих місць співробітників) серйозно впливає на працездатність персоналу. А проведення переговорів у престижному районі міста у власному офісі з дорогим ремонтом підштовхне ваших партнерів до співпраці.

Ремонт – найскладніший і ресурсномісткий елемент створення робочої атмосфери в офісі компанії. Навіть всесвітньо відомі виробники, такі як Microsoft або BMW , не потребують реклами, витрачають величезні кошти на будівництво штаб-квартир. Втім, все має бути в міру. Вартість ремонтних робіт повинна бути адекватною доходів вашої компанії.

Мабуть, найголовніше при підготовчих роботах – правильний підбір оздоблювальних матеріалів. Вони повинні бути максимально функціональні, презентабельні і, по можливості, дешеві. На сьогоднішній день асортимент будівельних магазинів дозволить знайти все, що ви хочете.

Кабінет начальника, його заступників і конференц-зал – найбільш відвідувані приміщення офісу. Не скупіться на дорогі меблі і всілякі аксесуари для солідного кабінету.

Робочі місця рядових співробітників не потребують надмірностях. Вони повинні бути гранично прості, але, разом з тим, зручні і забезпечені офісною технікою. Якщо весь або майже весь персонал перебувати в одному загальному залі, то постарайтеся кілька ізолювати одне робоче місце від іншого. Якщо кожен відділ має свій кабінет, зробіть всі кімнати однаковими.

Особлива стаття витрат – туалет. Економія в цьому питанні може обернутися справжньою катастрофою. Якщо сантехніка підведе в офісі з сотнею співробітників, то наслідки будуть жахливими.

Передбачте зону відпочинку. Дослідження останніх років доводять ефективність невеликих перерв протягом робочого дня.

Який би з варіантів обробки ви не вибрали, пам’ятайте, що офіс – це не дім і не дача, тут не місце експериментам з авангардним декором. Все має бути витримано в класичному діловому стилі, навіть якщо ваша компанія пропонує послуги клоунів, солідний бізнес не терпить несерйозного ставлення.

Читайте на cайті:

Залишити коментар