Мінімалізм в інтер’єрі вітальні

Прохідний варіант вітальні – не кращий варіант планування і його необхідно було обіграти по максимуму. Як це зробити, якщо вітальня межує одразу з трьома приміщеннями: з кухнею, коридором і невеликим холом-розв’язкою? Щоб мінімалізм в інтер’єрі вітальні перегукувався відразу з декількома приміщеннями довелося застосувати зорове зонування за допомогою кольору і фактури стін. Але важливо не тільки відокремити ці приміщення їх ще треба якимось чином логічно пов’язати – це можна реалізувати за допомогою єдиного для них підлогового покриття.

Шоколадні стіни відмінно контрастують і гармонують з бежево-солом’яними. Килим вершкового кольору як би виокремлює вітальню з єдиного фону масивної підлогової дошки. За цим мінімалізм в інтер’єрі вітальні в Смарагдовій Долині вийшов “акцентно-плавно перетікаючим”. Майже невагома телевізійна група ніби є, а ніби би її і немає. Чому так? Та тому, що в прохідній вітальні громіздкі меблі просто б зруйнували зорово єдине ціле з чотирьох приміщень.

Журнальний столик не повинен був бути більшим. В іншому випадку він би заважав проходу з коридору в кухню. Тилові колонки просто приречені стояти по боках дивана. Слід визнати, що мінімалізм в інтер’єрі вітальні найбільш оптимальне рішення для квартири спланованої таким чином. Інший архітектурний стиль , з великим пріоритетом в антуражі, розташуванні і антуражі меблів, міг би просто недоотримати своїх емоцій. А так – мінімалізм на висоті!

Читайте на cайті:

Залишити коментар