Меблі та інтер’єр ванної кімнати

інтер'єр ванної кімнатиКоли вибираються меблі для ванної кімнати, важливо продумати її майбутній стиль, який буде залежати не тільки від форми меблів, але і від використовуваних матеріалів. Метал, скло, дерево задають свій тон, також має значення вибір кольору і бажана атмосфера. Стилі для ванної кімнати дуже різноманітні, відповідно, меблі для ванної – теж.

Популярні стилі для інтер’єру ванної кімнати

Стиль нового бруталізму інтер’єру ванної кімнати віддає перевагу простим матеріалам і незграбним, навіть різким формам. Меблі такого стилю залишають враження деякої грубості: великовагові змішувачі, ванни без плавних переходів, прямокутні умивальники. Варто звернути увагу на квадратні дзеркала в масивних рамах, шафи без декоративної обробки, стільниці, які схожі на випадково залишені плити. Особливо добре вони будуть виглядати на тлі однотонної плитки біло-сіро-чорної гами. Коли робиться ремонт ванної кімнати , потрібно врахувати, що майбутній стиль закладається вже на цьому етапі.

Зовсім інші образи народжують стилі кантрі і ретро інтер’єру ванної кімнати. Вони схожі між собою асоціаціями, які пов’язані з літніми канікулами в заміському будинку. Стиль кантрі воліє плетені шафи, кошики, крісла, які створюються із стійких до вологи синтетичних матеріалів. Ретро стилю підходять вузькі дерев’яні шафки, дзеркала в простій рамі з дерева, штучно зістарені стільці, умивальники на тумбах з точеними ніжками. Такі меблі для ванної кімнати нескладно знайти при зверненні в гарний магазин меблів, як і будь-які інші меблі, наприклад, гарнітур у класичному стилі.

Класичний стиль інтер’єру ванної кімнати воліє великі простори, які наповнені світлом і дзеркалами. Для меблів вибираються молочно-білі тони, добре виглядають також насичений шоколадний і бордовий. Корпусні меблі декорують фурнітурою зі складним малюнком і різними вставками. Найчастіше меблі для ванни такого стилю виготовляються з МДФ, який розроблений з урахуванням умов підвищеної вологості.

Вибір аксесуарів

Стиль і комфортність ванної кімнати багато в чому визначаються аксесуарами, які служать також елементами дизайну. Підставки для склянок із зубними щітками, сушарка для рушників, утримувачі, гачки, тощо, можуть бути витримані в певному стилі і виконувати при цьому свою безпосередню функцію. Їх розташування потрібно передбачити, коли робиться ремонт ванної кімнати, пізніше міняти щось буде набагато складніше.

Аксесуари робляться з металу або пластику, вони забезпечені деталями з фарфору та скла. Спеціально для різних стилів інтер’єру ванної кімнати розробляються окремі колекції. Наприклад, для ванної в стилі ретро підійдуть набори з штучно застарілим металевим покриттям або вставками з хромованого заліза. Їх можна знайти, якщо звернутися в магазин меблів для ванної кімнати (іноді аксесуари йдуть в комплекті).

Всі аксесуари прийнято поділяти на монофункціональні і комбіновані. Предмети комбінованої групи розташовуються разом: мильниці, дозатори, склянки для зубних щіток складають якусь подобу дерева, яке можна монтувати у будь-якому місті стіни. Незамінна річ – спеціальні дзеркала з побільшуючим ефектом, які встановлюються поруч з основним.

Який би дизайн інтер’єру ванної кімнати ви не вибрали, потрібно пам’ятати, що меблі для ванної, перш за все, повинні залишатися функціональними. Всі предмети повинні зручно розміщуватися, чому також зобов’язані сприяти аксесуари. А грамотне їх поєднання з меблями і загальним стилем кімнати дозволить перетворити ванну на справжній витвір мистецтва.

Читайте на cайті:

Залишити коментар