Меблі для дачі і саду

меблі-для-садуМеблі для садової ділянки здаються багатьом ознакою шику і пустощів. Але насправді, це лише типовий обман. Варто лише уявити, як після важкого робочого тижня приїжджаєш на свою садову ділянку, де тиша і спокій, немає місця повсякденній суєті. І навіть якщо людина займається якимись дачними роботами, завжди є місце  для відпочинку і розслаблення.

Придбання меблів не тільки в дачний будиночок, а й на дачну ділянку останнім часом стало поширеним процесом. Такі меблі постійно знаходиться на сонці і вітрі, іноді піддаються різним механічним пошкодженням. У підсумку, частково є  гарантія вже на наступний дачний сезон знову купувати нові меблі для саду. Хоча за своєю суттю, такі меблі повинні володіти особливою міцністю і не змінюватися з плином часу. Великий вибір меблів для вашого саду пропонує інтернет-магазин Abo, переглянути і вибрати щось для себе ви зможете перейшовши за посиланням http://abo.ua/mebel-dlya-sada/.

Можна зустріти дачні меблі, виконані з дерева. Найбільшим мінусом дерева є, звичайно, непереносимість вологи. Навіть якщо нанесене особливе просочення і обробка, меблі з дерева будуть піддані до гниття. Меблі з дерева зазвичай займають багато місця, але при цьому вони досить стійкі і до того ж міцні. Зазвичай з дерева роблять альтанки або гойдалки.

Меблі з пластика дуже стійкі і практично не схильні до  будь-яких кліматичних явищ. Холод, спека чи дощ для таких меблів не страшні. Але багато людей незадоволені їхнім  зовнішнім виглядом. Хоча й при сильній спеці такі меблі на відкритому сонці можуть плавитися. Але є і плюси – легкі, доступні, не бояться вологи. Але разом з тим не завжди стійка конструкція, а при сильному вітрі є можливість взагалі її позбутися. Із пластику популярними стали стільці і столи, які дуже часто використовуються так само в літніх кафе.

Меблі, в основі яких лежать металоконструкції, на сьогоднішній день одні з найміцніших. Зазвичай такі меблі не менше громіздкі, ніж дерев’яні. Вони прекрасно виглядають і не займають багато місця. Доглядати за такими меблями практично не потрібно. Різниця робочих температур висока, є варіант не прибирати такі конструкції на зиму. Міцність і довговічність – один з основних критеріїв. Зазвичай на основі металоконструкцій роблять альтанки або гойдалки з покриттям із стільникового полікарбонату.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар