Лофт інтер’єр

Лофт інтер'єрЯкщо Ви хочете зробити модний, вишуканий і виразний інтер’єр – лофт стане таким стилем. Loft увібрав в себе все найкраще з новомодних стилів: простір, скло і нержавійку, килими-шкури і цегляні стіни, стильні світильники і гротескні картини колірні-плями. Я б ризикнув переназвати лофт в “богемний і вишуканий мінімалізм”. Інтер’єр в стилі лофт не грішить великою кількістю і домінуванням чогось одного – в ньому всього по чут-чуть. І в цьому весь шик!

Задумуючи собі презентабельне гніздечко не роздумуючи беріть до уваги саме лофтний інтер’єр. Лофт належить до тих стилів, які дуже гнучкі в їх трактуванні і стилізації. Ви можете перекроїти свій loft style і він стане “трохи більш мінімалістичним”, “трохи більше хай Теково” або “трохи більше contemporary”. Переборщити у Вас не вийде тільки тому, що простір інтер’єру сам підкаже де що не так. Лофт – дуже гнучкий і трансформуючий стиль.

Природно, є певні закони жанру, якими важко знехтувати. Найголовніший закон лофт – найкраще виглядає у великих приміщеннях. Я ризикну трохи перефразувати цей постулат: loft любить приміщення, в яких співвідношення зорових мас меблів і загального простору десь в районі 1:4. Це означало б, що якщо Ви захочете втілити інтер’єр у стилі лофт loft у себе в малогабаритній квартирі, то потрібно бути готовим до жорсткого меблевому мінімалізму. Але я переконаний – від багатьох речей можна легко відмовитися! Так що: good luck!

Читайте на cайті:

Залишити коментар