Картини в дизайні інтер’єру

картини в дизайні інтер'єруУ декорації та дизайні інтер’єру існує чимало дрібниць, які створюють затишок і тепло в будинку. Часто доводиться бачити таку картину – закінчений ремонт, все відмито, меблі на своїх місцях – а в будинку чогось не вистачає, незатишно в ньому, будинок порожній і холодний.

Це означає, що ремонт робився без досвідченого дизайнера. Будь-який, навіть дизайнер-початківець знає, що затишок в будинок приносять не шпалери з паркетом, і навіть не меблі, а саме ті дрібниці і дрібнички, якими з часом обростає будь-яке житло, з якими так важко розлучатися. Це різноманітні сувеніри, подарунки, статуетки і звичайно-ж – картини і портрети… Що підібрати для Вашого інтер’єру – копію класиків в потрісканій стародавній рамі, чи цифрову фоторамку в стилі хайтек?

Без картин стіни здаються порожніми, холодними. Картини, фотографії, гравюри роблять приміщення обжитим, теплим. Інтер’єр стає унікальним, авторським. Картини чи портрети – останній штрих в дизайні.

В даний час прикрашати житло живописом вважають гарним тоном. Але тут важливо, не тільки купити і повісити картину, але і підібрати її до Вашого інтер’єру.

Для дитячої найкраще підійдуть яскраві картини з казковими сюжетами. Образи на картинах найкраще вибирати стилізовані (як у мультфільмах) – дитині нецікаво дивитися на фото птиці, а на фото пластилінової ворони з мультика діти дивляться годинами…

Кабінет. Тут все залежить від стилю. Якщо Ви любитель полювання – є багато сцен даної тематики, якщо Ви багато подорожуєте, листівки та фото з різними видами зберуться самі собою. А може Ви публічна персона, і Вам підійде портрет президента?

Класичний стиль, або наприклад, англійський стиль вимагають класики. Для стилю кантрі або стилю Прованс підійдуть квіткові натюрморти та сільські мотиви.

Більш сучасні стилі вимагають сучасних композицій. Як правило це картини без рам, у яких використані різні матеріали. Підійдуть і рамки в стилі хай-тек, і навіть цифрові фоторамки.

Якщо на кухні господарює бабуся – навіть не намагайтеся вішати щось крім портретів її численних онуків. Хоча непогано на кухні виглядають натюрморти…

І пам’ятайте картини і портрети ніколи не будуть зайвими, вони, як і книги свідчать про вишуканість смак господаря, і можуть дуже багато про нього розповісти.

Читайте на cайті:

Залишити коментар