Ідеї дизайну спальні

Ідеї дизайну спальніУ будь-якому дизайні, а спальні тим більше, важлива ідея. Та креативна точка відліку, яка послужить поштовхом для розкриття всієї теми інтер’єру спальні. Пошуки ідеї займають найбільший час у Замовника і дизайнера, хоча, звичайно, буває що муза приходить швидко. Щоб прискорити і оптимізувати процес появи ідеї дизайну спальні, або як іноді кажуть “бачення”, потрібно переглядати дуже багато графічних матеріалів. Як з журналів, так і на тематичних сайтах.

Коли Ви формуєте свої побажання та очікування до своєї спальні, не забувайте про відповідність особистих ідей і мрій своїм фінансовим можливостям. Як це не банально звучить, але бажання і можливості завжди потрібно співвідносити відносно один одного. Створюючи і допрацьовуючи свою ідею оформлення спальні ставте собі частіше таке питання “Які можливості реалізації такої ідеї?”.

Грунтуючись на своєму досвіді роботи, я раджу Вам такий алгоритм формування ідеї дизайну спальні: загальне фонове відчуття від картинки – прийнятність колірної гами – стилістичне рішення дизайну спальні – цілісний антураж меблів для спальні – співвідношення зорового обсягу меблів і всього простору спальні.

Читайте на cайті:

Залишити коментар