Хай-тек меблі в інтер’єрі

Хай-тек мебліОсобливості стилю «високих технологій» (стилю hi-tech) передбачають єдність всього, що представлено в просторі. Величезне значення має поєднання інтер’єру та меблів.

Мінімалізм форм дає відчуття об’ємності простору в приміщенні, але в той же час не можна забувати про речі: посуд, одяг, книжки…

Рішення щодо вибору та розташуванню меблів повинні бути вироблені вже на стадії дизайн-проекту.

Дуже вигідно постає в інтер’єрі кімнати шафа купе Тернопіль. Високі і широкі її зсувні двері можуть служити як би продовженням кімнати. Підібрати обробку дверей до матеріалу обробки стін зараз немає ніяких проблем. А всередині шафи-купе можна помістити весь одяг і білизну.

Оббивка м’яких меблів контрастує з основним інтер’єром.

Як таких корпусних меблів у вітальні немає. Але на стінах розташовуються різні полки. Вони можуть бути різної довжини, скляні чи дерев’яні. Широко використовуються комбіновані конструкції, полки зі скла і металу з підсвічуванням. Підвісні ящики, які можуть бути самих різних розмірів, вішаються на різній висоті.

Телевізійна панель в більшості випадків вішається на стіну, і всі меблі розташовується як би навколо неї.

Для спальні так само характерні суцільні або дзеркальні шафи-купе.

Ліжка на невисоких ніжках. Їх узголів’я утворює одну велику панель вздовж всієї стіни, звідки ніби виростають тумбочки і світильники над ними. Або узголів’я біля ліжка відсутнє зовсім.

Меблі в стилі хай-тек – це поєднання різних матеріалів: метал, скло, натуральне дерево і шпон, високоякісний ламінат.

Наприклад, підвісна полиця з підсвічуванням. Верх і низ виконаний з ударостійкого скла, каркас з алюмінію, покритого ламінатом, що імітує цінну породу дерева.

Читайте на cайті:

Залишити коментар