Флагман сантехнічної галузі – GROHE

Це багатозначне слово не може передати по-справжньому революційний підхід до просвітницької діяльності передового сантехнічного бренду світу – німецької компанії GROHE, яка є складовою японського концерну LIXIL, що займається виробництвом будівельних матеріалів і житлового устаткування і має за ціль зробити затишну і максимально комфортну домівку реальністю для кожного.

 

 

Що таке GROHE X?

Це – мультимедійна онлайн-платформа, де зібрані усі матеріали компанії GROHE і представлені у надзвичайно доступному для кожного користувача форматі.

Вам слід завітати на платформу, якщо:

-          Ви робите ремонт у себе вдома;

-          Ви плануєте незначну модернізацію або повне перепланування оселі;

-          Ви захоплюєтесь дизайном;

-          Ви є поціновувачем передових технологій;

-          Ви придбали продукцію GROHE і хочете самостійно її встановити у своїй ванній кімнаті або на кухні, або ж хочете проконтролювати роботу майстра з монтажу, якого Ви найняли для здійснення якісного монтажу з дотриманням усіх вимог виробника;

-          Вам не байдужі екологічна ситуація у світі;

-          Ви – архітектор сантехнічних думок і реалізатор найнестандартніших ідей замовника;

-          Вам просто подобається черпати натхнення від перегляду якісного контенту, розробленого з душею.

360º просторові рішення гігієни, екологічності тощо, екскурсії красивими ванними кімнатами та кухнями, що розкривають власну творчість та розповідають надихаючі факти про дивовижний світ води, івенти від провідних дизайнерів, майстрів з монтажу, технологів і багато-багато іншого….

Цікаво? Не зволікайте – переходьте за посиланням www.grohe-x.com , реєструйтесь, зберігайте пароль і черпайте натхнення та ідеї і обов’язково реалізовуйте їх із відчуттям справжнього задоволення від води.

Якщо у Вас виникнуть запитання, звертайтеся до служби підтримки компанії GROHE в Україні.

До зустрічі на GROHE X!

 

Читайте на cайті:

Коментарі закриті.