Етномотиви в інтер’єрі ванної кімнати

інтер'єр ванної кімнатиДизайнерські рішення при оформленні квартири стосуються всіх без винятку приміщень. І ванна кімната тут не виняток, у ній також хочеться дотримуватися певного стилю і напрямку.

Один з напрямків у створенні дизайну інтер’єру ванної кімнати – впровадження екзотики етностилю. Китайські, індійські, японські або африканські мотиви підкреслять вашу індивідуальність і здивують гостей.

Японський стиль інтер’єру відрізняє мінімалістична строгість. Використання в декорі стін бамбука, а в приміщенні розсувних стінок кольору стриманих відтінків постільних підкреслить мінімалізм. Так само невід’ємною ознакою стилю є ієрогліфи. Вони можуть бути зображені як на стінах, так і на меблях або на світильниках з рисового паперу.

Для створення інтер’єру ванної кімнати в японському стилі необхідно, щоб сама ванна була низькою і мала квадратну або прямокутну форму, а корпуси шафок повинні мати легкі і мобільні форми.

Чорне дерево або джут, дерев’яна і керамічний посуд, статуетки богів, відтінки коричневого та вогняного – це африканський стиль інтер’єру.

Багато в чому декорування предметів меблів для ванної кімнати створює стиль. Так раковина з імітацією кольору змії може стояти на звичайної дерев’яної тумбі. А дзеркало над нею в чорному шкіряному обрамленні. Аксесуари та комплект для душу може бути в чорно-білу смужку, імітуючи забарвлення зебри. А звичайну раковину можна оснастити бордюрами черепашачого забарвлення.

Індійський стиль інтер’єру сформувався на тисячолітньому досвіді східної культури. Імітація дерева тика і орнаментальної скульптури бірюзового, малинового і оранжевого кольору підкреслять стиль. Тут обов’язково повинні бути присутніми складні орнаменти на плитці і у розписі ванни і раковини. Це химерний стиль, але у ваших силах оформити ванну кімнату за принципом пропорційності, витончено і гармонійно.

Читайте на cайті:

Залишити коментар