Етапи дизайну інтер’єру

етапи дизайну інтерєруДизайн інтер’єру прийнято розбивати на етапи. Їх може бути два, три і більше, але те що вони існують в роботі над дизайн проектом: незаперечний факт. Вони дуже допомагають – упорядковують рух думок і дозволяють правильно планувати свій час і дизайнеру і Замовнику. Етапи в дизайні інтер’єру, точніше їх назви, у кожного дизайнера мають свої особливості та нюанси. Існує три базових етапи в дизайні інтер’єру:

  • етап планувальних рішень;
  • етап створення ескізів інтьер’єрів;
  • етап проектування та робочі креслення.

Кожен з етапів створення дизайну інтер’єру передбачає специфічні роботи:

1) Планувальні рішення – цей етап передбачає створення планування відмінного від існуючого на об’єкті і розстановку меблів. На цьому етапі створюється кістяк майбутнього інтер’єру, на який наложаться ескізи і робочі креслення. Це дуже важливий етап.

2) Створення ескізів інтер’єрів – на цьому етапі вирисовується (в ручну або використовуючи 3d технології) всі дизайнерські задуми по всіх приміщеннях. Це найтриваліший етап створення дизайну інтер’єру – приміщень багато, а процес обговорення кожного варіанту зазвичай затягується.

3) Робочі креслення – етап на якому створюються робочі креслення і відомість обробки приміщень. Архіважливий етап, так як саме на ньому закладається основа якісної роботи будівельників.

Всі ці етапи дозволяють оптимальним чином контролювати дизайн інтер’єру Замовнику і правильно організовувати свою працю дизайнеру.

Схожі публікації:

Залишити коментар