Елегантний внутрішній дворик: три дизайнерські ідеї

внутрішній дворикВнутрішній дворик часто упускається із виду при облаштуванні, тому що вся увага направлена ​​на дизайн саду. Так, важливо мати красивий і особливий сад, але в той же час ви повинні дбати і про внутрішній дворик (патіо). На відміну від саду, який часто знаходиться за будинком, двір найчастіше розташований перед будинком, і тим самим, він є найбільш видимою зоною.

Є деякі важливі деталі, які необхідно враховувати при організації внутрішнього двору. Разом ці деталі створюють елегантний дизайн.

Тротуар – це перше, що ви повинні мати на увазі.

Асфальтована зона відіграє важливу роль у створенні елегантного дизайну, тому варто обов’язково задуматися про це, тим більше, що ціна на асфальтування не вдарить вам по кишені. Газон є хорошим рішенням для двору, але його дуже важко підтримувати в суху пору року. Тому фахівці рекомендують поєднувати газон із зонами, покритими бетоном.

Останні є більш міцними, і надають внутрішньому дворику акуратний вигляд. Ви можете створити бруковані доріжки від брами до дому або покрити тротуарною плиткою велику зону, де будете обідати в літній час.

Влаштуйте собі маленький ставок

Хоча ця ідея потребує матеріальних вкладень, облаштування ставка у дворі додає простору елегантність і індивідуальність, особливо якщо для його оформлення використовувалися декоративні камені, барвисті квіти або декоративні види трав.

Патіо, покритий гравієм.

Гравій може бути хорошим вибором для оформлення внутрішнього дворика, через те що простір тоді стає акуратним і елегантним на вигляд. Але для того, щоб створити приємний візуальний ефект, необхідно подумати про дизайн. Використовуйте горщики з квітами або декоративними рослинами для того, щоб порушити монотонність такого оформлення дворика і додати сплеск кольору. Чим більше у вас декоративних горщиків і квітів у дворі, тим елегантніше вийде ваш дворик, який стане предметом вашої гордості.

Читайте на cайті:

Залишити коментар