Дзеркала в інтер’єрі вітальні

Дзеркала в інтер'єрі вітальніМеблі в класичному стилі у вашій вітальні будуть виглядати більш витончено, якщо разом з вітриною і комодом в кімнаті буде присутнє дзеркало.

Великі дзеркала у вітальні створюють ефект збільшення простору, його об’єму і глибини.

Найпоширеніший варіант розміщення дзеркала – над або за комодом.

Якщо дзеркало розташовується над комодом, воно має довжину, рівну довжині комода або трохи менше. Таке дзеркало вішається на стіну, а нижньою частиною спирається на комод.

Крім того, існують варіанти, коли дзеркало розташовується за комодом. Тоді дзеркало довше комода і має висоту до 2 метрів. Таке дзеркало складається з кількох частин, які стикуються між собою і зверху накриваються загальним декоративним карнизом. Дзеркала можуть бути завдовжки до 3-х метрів. Розташовуючись за комодом, вони ніби створюють в кімнаті дзеркальну стіну або панно.

Також використовуються невеликі дзеркала різних розмірів і форм. Такі дзеркала використовуються у вигляді декоративних елементів інтер’єру, а також як доповнення до різних видів тумб.

Найчастіше рамку дзеркала виготовляють з натурального дерева або пластмаси, а на дзеркальне полотно може бути нанесений малюнок.

Читайте на cайті:

Залишити коментар