Дизайн вітальні класика

Перед початком роботи над дизайн проектом проводилося кілька зустрічей, щоб з’ясувати що конкретно розуміється під ключовими словами . Таке розмите поняття як “класика” завжди вимагає уточнення – що конкретно розуміється конкретною людиною під цим поняттям. Найчастіше вимовляючи слово класика люди мають на увазі не стиль який має чітку прив’язку до конкретної епохи і архітектурних прийомів, а якийсь набір стилеутворюючих елементів. А це вже ближче до поняття стилізація.

Стилізація класики завжди легше розуміється і озвучується людьми, оскільки більшість не знайомі досконало з конкретним історичним стилем. Ситуація з максимально точним відображенням класики ускладнюється, коли з’ясовується цінова політика реалізації – ціни на якісні класичні меблі досить високі. Щоб дизайн вітальні і класика все таки “знайшли один одного” краще зробити інтерпретацію, або кажучи інакше, стилізацію.

У дизайні цієї вітальні, стилізація класики пішла шляхом трактування та використання картушів обрамлених молдингами і багетами, поєднання різних типів фактури поверхонь стін, настилання складального паркету, використання декорованих меблів та використання високих набірних плінтусів. Люстра і килим акцентують на собі увагу і служать своєрідними точками “початку відліку”.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар