Дизайн вітальні класика

Перед початком роботи над дизайн проектом проводилося кілька зустрічей, щоб з’ясувати що конкретно розуміється під ключовими словами дизайн вітальні класика. Таке розмите поняття як “класика” завжди вимагає уточнення – що конкретно розуміється конкретною людиною під цим поняттям. Найчастіше вимовляючи слово класика люди мають на увазі не стиль який має чітку прив’язку до конкретної епохи і архітектурних прийомів, а якийсь набір стилеутворюючих елементів. А це вже ближче до поняття стилізація.

Стилізація класики завжди легше розуміється і озвучується людьми, оскільки більшість не знайомі досконало з конкретним історичним стилем. Ситуація з максимально точним відображенням класики ускладнюється, коли з’ясовується цінова політика реалізації – ціни на якісні класичні меблі досить високі. Щоб дизайн вітальні і класика все таки “знайшли один одного” краще зробити інтерпретацію, або кажучи інакше, стилізацію.

У дизайні цієї вітальні, стилізація класики пішла шляхом трактування та використання картушів обрамлених молдингами і багетами, поєднання різних типів фактури поверхонь стін, настилання складального паркету, використання декорованих меблів та використання високих набірних плінтусів. Люстра і килим акцентують на собі увагу і служать своєрідними точками “початку відліку”.

Читайте на cайті:

Залишити коментар