Дизайн суміщеного санвузла

Дизайн суміщеного санвузлаСуміщений санвузол це і зручно і незручно одночасно. Якщо Вам потрібно зробити дизай суміщеного санвузла, то будьте готові зорово зонувати приміщення санвузла. Запитаєте навіщо? А щоб потім різні за формою і габаритами сантехнічні вироби логічно і “доречно” виглядали відносно один одного. Умовно у Вас буде три функціональні секції, по головному предмету: секція унітазу – секція умивальника – секція ванни. І якщо зовнішній вигляд сантехніки може бути схожим: контури і габарити – ніколи.

Дизайн суміщеного санвузла не завжди передбачає контрастне, як в даному випадку, зорове членування простору санвузла – часто досить буде відмінності в кольорі підлоги або не значної відмінності у фактурі. Це дозволить зробити об’єднаний санвузол більш привабливим і логічним по використанню: стильова монотонність нівелює все, настільки привабливі, нерівності і перепади висот. Вам же не хочеться розчаруватися в монотонному дизайні санвузла через пару місяців?

Якщо говорити про конкретні дизайнерські прийоми, то краще якщо в дизайн суміщеного санвузла буде включена гра кольорів, фактур, розмірів плитка і ступінь декорованості тієї чи іншої поверхні. Обов’язково спробуйте зробити подіум! Тим більше, що він точно знадобиться. Якщо хочете зробити зовсім стильний інтер’єр санвузла, то скористайтеся бамбуком, невеликими валунами, консервованими рослинами. Якщо дозволяють фінанси – купіть рельєфну модернову плитку в графітових або темно-коричневих тонах: виглядати буде шикарно!

Читайте на cайті:

Залишити коментар