Дизайн стелі спальні

Дизайн стелі спальніСпальня – дуже відповідальне приміщення, оскільки в ньому людині необхідно повноцінно відпочивати. І коли людина лежить на ліжку дивиться вона, природно, вгору – на стелю. Тому дизайн стелі спальні повинен бути обов’язково пов’язаний з характером власника. Бо характер людини визначає що, як і з яким ступенем емоційного забарвлення буде сприйматися.

Комусь чорна стеля не перешкода, хтось любить стелі з різних матеріалів , ну а деякі не проти такого експерименту. Тому давати жорсткі рекомендації про те – яким повинен бути дизайн стелі спальні, не вийде. Скільки людей – стільки й думок. Загальні принципи та рекомендації, безумовно існують. Давайте їх розглянемо.

По перше, необхідно врахувати фінішну висоту приміщення: після настилання підлог і вирівнювання стелі. По друге, доведеться взяти до уваги освітленість приміщення – якщо приміщення не дуже добре освітлюється природним світлом, то дизайн стель спальні повинен бути “без викрутасів”. Ну і, нарешті, по-третє подумайте про питання ремонтопридатності Вашої стелі. Адже якщо сусід зверху залиє Вас, то відновлювати складні стелі буде надзвичайно важко.

Читайте на cайті:

Залишити коментар