Дизайн офісу. Ресепшн

Дизайн офісу. РесепшнВсім відомо, що театр починається з вішалки. А з чого ж починається фірма або організація? Звичайно ж, з приймальні – просторої зони для прийому та очікування відвідувачів.

Ресепшн (Reception) – є частиною офісних меблів. Головний її параметр – це зручність. Стійка ресепшн повинна мати необхідну кількість полиць і відділів для зберігання різних документів і розміщення різної офісної оргтехніки. Зона ресепшн і стійка адміністратора – це перше, що бачить відвідувач, а, як відомо, перша думка часто стає вирішальним. З цієї причини дана зона зі стійкою повинна виглядати привабливо і сучасно.

Зону ресепшн необхідно розділити на дві частини. У першій частині буде перебувати куточок очікування клієнтів. У даній зоні необхідно встановити дивани, крісла, невеликий столик, стелажі та ін предмети інтер’єру. Друга частина – місце установки ресепшн стійки або іншими словами стійка адміністратора.

Після розробки дизайну і підбору інтер’єру для приймальні необхідно спроектувати кабінет керівника . Дане приміщення, як правило, проектується за бажанням керівних осіб. Тому дизайн, інтер’єр та меблі даного кабінету є суто індивідуальною і залежить тільки від голови компанії. Місцезнаходження офісу керівника часто займається за статусом і характером особистості. Презентабельність, сучасність і гармонія предметів інтер’єру даного приміщення – основна відмінність від кабінетів звичайних офісних робітників.

В даний час використовується велика кількість варіацій дизайнів для облаштування офісів. Стиль офісу урядового службовця та директора рекламного агентства повинні відрізнятися один від одного. Сьогодні меблі для офісу керівника ділиться на два типи:

  • класика;
  • хай-тек.

Класичний стиль популярний серед керівників старшого віку, службовців уряду, банкірів і т.д. Стиль хай-тек спрямований зовсім на іншу аудиторію. У неї входять – директора рекламних агентств, дизайнерських контор, фірм займаються маркетингом та інші.

Вибір стилю оформлення офісного приміщення в першу чергу кладеться на керівних особистостей. Вони, в свою чергу, вдаються до допомоги дизайнерів. Створення неповторного і оригінального дизайну та інтер’єру офісу складний і трудомісткий процес. У ньому потрібно враховувати все до дрібниць, аж до того, на якій стіні і під яким кутом буде висіти та чи інша картина.

Читайте на cайті:

Залишити коментар