Дизайн маленької спальні

Дизайн маленької спальніДизайн маленької спальні завжди спонукає до мінімізації кількості та розмірів меблів, для використання принтів або розпису стін використовують динамічні сюжети. Працюючи з маленьким простором завжди доводиться вирішувати одну задачу: необхідно позбутися відчуття обмеженості. В умовах нашого не надто сонячного клімату, маленького коефіцієнта проємності приміщень і “пенальної” форми просторів – це вельми і вельми актуальне завдання: розчинити невелике приміщення саме в собі.

Зрозуміло, на методику облагородження маленьких приміщень накладають відбиток побажання Замовника і якщо принти, розпис і “мінімалізм як підхід до життя” не в його стилі, то багато ефектних дизайнерських прийомів використати не вдасться. І все ж дизайн маленької спальні – це завжди захоплююче. Завжди є якась інтрига в очікуванні кінцевого результату. Як і завжди в житті, в роботі над такими інтер’єрами працює фраза: хто не ризикує той не п’є шампанського.

Головна “проблема” маленької спальні – це меблі. Особливо це стосується шаф. Менше “незручностей” доставляють полки й туалетні столики. А комоди, я вважаю, взагалі створені для дизайну маленької спальні. Працюючи з освітленням маленьких приміщень слід пам’ятати, що звичний світильник, або люстра, посередині кімнати в більшості випадків буде невдалим вибором.

Читайте на cайті:

Залишити коментар