Дизайн кухні вітальні

Дизайн кухні вітальніОб’єднувати вітальню і кухню завжди дуже цікаво. Адже в цьому випадку дизайн кухні вітальні рясніє неправильними формами контурів. Як у плануванні, так і на всіх площинах інтер’єру. Кімната-студія завжди несе в собі настрій відкритості, гостинності і дружелюбності – тут і нагодують, і подискутують, і запропонують спільний перегляд нового блокбастера. Тим більше, що така організація простору несе в собі дещицю “журнально-кіношної” відповідності моді…

Створюючи індивідуальний дизайн кухні вітальні відразу потрібно визначитеся з колірною гамою. В даному конкретному випадку використовується дуже вигідна колірна гама: бежевий, чорний і охристий. Глянцевий керамограніт дуже добре виглядає з тонованого вагонкою, а фактурна вершкова декоративна штукатурка відмінно відтінюється темними плінтусами. Вийшов привабливий “домашній мінімалізм для щоденного проживання”.

Є звичайно й певні незручності. Найголовніша з них – запах їжі яка готується. Але ця проблема легко вирішується: досить вибрати і купити підходящу в даному випадку витяжку. Вписати кухонну витяжку в дизайн кухні вітальні не складно: головне щоб влаштувала ціна обраної моделі.

Читайте на cайті:

Залишити коментар