Дизайн інтер’єру вітальні суміщеної з кухнею

Декоративний мінімалізм ідеально підходить для випадків, коли необхідно зробити дизайн інтер’єру вітальні суміщеної з кухнею. Це пов’язано з тим, що в даному стилі невелика кількість предметів інтер’єру як би розсовує межі об’єднаних приміщень. Стирає їх. До того ж, у з’єднанні приміщень вітальні і кухні завжди закладена ідея зручності використання, а тут у мінімалізму немає рівних – бо зайвого немає нічого!

Різне функціональне і смислове навантаження накладає на дизайн вітальні суміщеної з кухнею один обов’язковий критерій – речі повинні бути уніфіковані. Тобто, атрибути кухні повинні бути “трохи” адаптовані для залу і, відповідно, навпаки. В даному випадку це виражається в тому, що робоча поверхня кухонних стільниць плавно трансформується в конструкцію схожу на барну стійку, а обідній стіл, частково, є місцем для зберігання спиртного, тобто винотекою.

Є ще одне формулювання для квартир, в яких реалізується дизайн інтер’єру вітальні суміщеної з кухнею – квартира-студія. Найчастіше об’єднання суміжних приміщень відбувається в малогабаритних квартирах, де стоїть завдання збільшення використовуваного простору. Забираючи зайві стіни, люди отримують більш ергономічно вигідні умови проживання. Набуваючи, правда, деякі незручності – наприклад, запах підгорілої їжі. Але завжди, виграють в іншому: звичне сімейне місце українця (кухня) становить єдине ціле з оперативним простором вітальні.

Схожі публікації:

Залишити коментар