Дизайн інтер’єру ванної кімнати в деталях

Дизайн інтер'єру ванної кімнатиОновлюючи ванну кімнату, візьміть на озброєння три найактуальніших тренда сезону: тепло дерева, блиск металу і елегантність матово-чорних поверхонь. Гарантуємо: такий інтер’єр довго не вийде з моди!

Модне поєднання «нефарбоване дерево + білий колір» відмінно підходить для ванних кімнат.  Вибирайте дерево вологостійких порід або оброблене спеціальними просоченнями.  Тік, канадський кедр і модрина від надлишку води стають тільки міцнішими.

У ванній кімнаті вологість повітря перевищує 60% (це граничний рівень для житлового приміщення).  Нержавіюча сталь, хром і нікель не бояться тісного контакту з водою.  Бонус: блискучі і матові металеві аксесуари привносять в дизайн інтер’єру відчуття чистоти. Якщо Вам потрібно купити новий унітаз до ванної кімнати, то знайте, що інтернет-магазин ceramica.ks.ua – це поставщик унитазов по лучшим ценам.

Колись «маленьке чорне плаття» вчинило переворот в історії моди.  Сьогодні чорна сантехніка та аксесуари змінюють наші уявлення про дизайн ванних кімнат.

Вологе середовище нещадне до всього, з чим воно стикається.  Не дивно, що люди воліють використовувати довговічні матеріали в інтер’єрі самого «мокрого» приміщення.  Натуральний і штучний камінь, а також бетон, цемент і керамограніт затребувані завдяки їхній унікальній міцності – але не тільки!  У числі їх переваг – екологічність і «природний» вигляд.

Давньоримські аристократи відвідували лазні не стільки заради водних процедур, скільки для відпочинку, спілкування та ділових переговорів.  Сьогодні для того, щоб відчути себе римським патрицієм, не потрібно мати десяток слуг.  Будь-які забаганки господаря домашньої сауни виконує сенсорний дисплей. Розумна техніка запам’ятає особисті пристрасті власника – від індивідуального температурного режиму і рівня вологості до улюбленої музики і колірної гами для хромотерапії.  Таку красу гріх приховувати від друзів!  На щастя, багато моделі саун досить місткі, щоб в них можна було розташуватися всією компанією.

Системи зберігання у ванній повинні бути не тільки місткими і красивими, але і легко піддаватися прибиранню.  Гігієнічний і модний варіант – настінні шафки і полиці або системи зберігання на тонких ніжках-опорах, які не заважають вологого прибирання підлоги.  Інша актуальна ідея – ніші для зберігання речей в боковинах ванній, раковини або унітазу.

Дзеркал у ванній багато не буває! Правильно розташовані відображають поверхні дозволяють приховати помилки планування, з їх допомогою можна не тільки створити ілюзію простору, а й кардинально змінити враження від інтер’єру.  Пам’ятайте: те, наскільки ви будете задоволені своїм відображенням, багато в чому залежить від освітлення.  Світильники розсіяного світла, розташовані з боків від «чарівного скла», допоможуть вам постати в найбільш виграшному вигляді.  Результат: піднесений настрій і позитивний заряд на весь день!

Яка плитка практичніша – кольорова чи біла?  Справа смаку.  І та і інша служать однаково довго.  На відміну від пластмаси, шпалер і тканин плитка нечутлива до впливу сонячних променів, не змінює колір під їх дією.  До речі, світовим лідером з експорту плитки будь-яких кольорів є Італія: щорічно з країни відправляють на експорт 400 мільйонів квадратних метрів цього матеріалу!  Такої кількості вистачить, щоб замостити автостраду навколо всієї земної кулі!

Водні ресурси небезмежні, вчені б’ють на сполох, закликаючи використовувати дорогоцінну вологу розумно й економно.  У ванній кімнаті це завдання з успіхом вирішують змішувачі.  Незважаючи на те що перший двоважильний змішувач в XIX столітті винайшов британець Вільям Томпсон (геніальний фізик, який отримав за заслуги титул лорда Кельвіна), в Англії до цих пір вважають за краще змішувати холодну і гарячу воду прямо в раковині.  Пізніше, у XX столітті, американець вірменського походження Апекс Манукян удосконалив і запатентував одноважильний змішувач, який моментально поширився по всьому світу, зробивши винахідника мільйонером.  Саме його версією ми користуємося будинку в наші дні.

Читайте на cайті:

Залишити коментар