Дизайн інтер’єру сучасної вітальні

Віяння моди в дизайні інтер’єрів завжди накладаються на риси характеру Замовника та його вимоги до функціональності елементів інтер’єру. Дизайн інтер’єру сучасної вітальні спочатку йшов по шляху відкритості і природності відчуттів. Це означало використання в інтер’єрі вітальні дерева, вершкової фактурної штукатурки, вкраплення вохристих відтінків, глянцевого керамограніта і масивної підлогової дошки.

Конкретний дизайн інтер’єру вітальні побудований за принципом перетікання фонових кольорів один в одного з обов’язковим акцентним відсіченням один від одного площин простору. Це вирішує два завдання – з одного боку у глядача формується відчуття колористичної єдності, а з іншого боку: чіткого зонування огляду по ланцюжку стіни – стеля – підлога – стіни – стеля. Окремим акцентом виступає кухонний фартух: погляд у нього як би упирається створюючи відчуття, що там вже інше приміщення.

Кухня і вітальня об’єднані і роз’єднані одночасно. Вирішено це за допомогою подіуму і невисокої перегородки. Таке рішення дозволило уникнути абсолютної студійності та інтуїтивного розбиття загального простору на відокремлені зони. Звичайно, дизайн інтер’єру вітальні може бути виконаний і в іншому ключі , але це приміщення має свій неповторний характер.

Схожі публікації:

Залишити коментар