Дизайн інтер’єру однушки

Дизайнеру інтер’єрів не завжди доводиться мати справу з багатокімнатними квартирами – дизайн інтер’єру однушки зустрічається досить часто. Є цікава закономірність: дизайн студії вкрай неохоче беруться робити дизайн однокімнатних квартир – їм це економічно не вигідно. Приватний архітектор дизайнер позбавлений однокімнатної упередженості.

Скажу більше: дизайн інтер’єру однушки має свої переваги, головною з яких є те, що в малогабаритній квартирі дещо простіше здійснити плавне перетікання стилю з приміщення в приміщення. Є звичайно і мінуси – маленькі площі приміщень. А маленькі простори дуже вимогливі до використаних в них стилів: створити кричуще класичний інтер’єр на обмеженому просторі буде вкрай складно – доведеться працювати над стилізацією…

Дизайн інтер’єру однушки найкраще втілювати в мінімалізмі , contemporary або стилізованому лофт loft . Це пов’язано з тим, що в даних інтер’єрних стилях немає жорсткої вимоги до кількості, кольору, фактури і габаритів меблів. Та й кольорові гами цих стилів частіше світлі, ніж темні.

Читайте на cайті:

Залишити коментар